5 svarbūs veiksniai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis čiulptuką

5 svarbūs veiksniai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis čiulptuką

18. Mar 2022, 12:07 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Išrinkti mažyliui tinkamą čiulptuką nėra lengva. Šiais laikais toks didelis įvairių formų ir spalvų pasirinkimas, jog jauniems tėveliams lengva susipainioti. Todėl dalinamės penkiais kriterijais, kuriais verta vadovautis, renkant geriausią ir saugiausią čiulptuką savo kūdikiui.

Čiulptuko forma

Parduotuvėse daugiausia galima įsigyti trijų formų čiulptukų – su apvaliu, skeltu ir ortodontiniu antgaliu. Jei nerimaujate, kad čiulptukas gali paveikti kūdikio sąkandį, tuomet geriau rinktis čiulptuką su ortodontiniu antgaliu, nes jis netrukdys vaiko gomurio vystymuisi ir dantukų augimui.

Čiulptuko medžiaga

Šiais laikais čiulptukai dažniausiai gaminami iš silikono arba latekso. Lateksas yra lankstus ir minkštas, tačiau mažyliui jis gali nepatikti dėl specifinio skonio ir kvapo. Skirtingai nuo silikoninių čiulptukų, latekso gaminiai tarnauja žymiai trumpiau, jie nepatvarūs temperatūros svyravimams sterilizuojant, gali sukelti alerginę reakciją vaikučiui. Jei mažylis pamėgo lateksinį čiulptuką, pastebėsite, kad nuo dažno naudojimo jis praranda formą, taip pat atsiranda mikro įtrūkimų, kuriuose gali kauptis nešvarumai ir mikroorganizmai.

Skirtingai nuo lateksinių, silikoniniai čiulptukai yra tinkamesni ir saugesni vaikui, nes nesukelia alerginių reakcijų, yra beskoniai ir bekvapiai. Silikoniniai čiulptukai yra gerokai patvaresni, juos galima lengvai sterilizuoti ir plauti indaplovėje, todėl Philips Avent visus čiulptukus gamina tik iš silikono, užtikrinant aukščiausią kokybę.

Tinkamas čiulptukos pagrindas

Čiulptuko skydelis ar pagrindas turi būti tokio dydžio, kad kūdikis negalėtų jo įsikišti į burną, tuo pačiu neturėtų būti per didelis, nes gali trinti kūdikio odelę po nosimi ir sukelti diskomfortą.

Philips Avent čiulptuko skydelis sukurtas taip, kad prisitaikytų prie natūralaus kūdikio veiduko išlinkimo, suteikdamas maksimalų komfortą, išvengiant odos dirginimo ir nepaliekant nemalonių pėdsakų ant kūdikio odelės.

Pasirinkite čiulptuką, atitinkantį vaiko amžių

Mažyliui augant didėja ir jo čiulptukas, todėl svarbu pasirinkti jį pagal vaiko amžių. Philips Avent sukurė tokius čiulptukus, kad tėvams būtų lengviau juos išsirinkti pagal dydį ir vaiko amžių:

  • 0–6 mėn. čiulptukai naujagimiams,
  • 6–18 mėn. čiulptukai augančiam vaikui,
  • Nuo 18 mėn. besikeičiantiems kūdikių dantims ir dantenoms pritaikyti čiulptukai.

Čiulptuko saugumas

Svarbus aspektas, renkant čiulptuką kūdikiui – jo saugumas. Todėl svarbu pasirinkti žinomą ir patikimą gamintoją, kuris garantuoja gaminio saugumą.

Philips Avent čiulptukuose nėra BPA, jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir juose nėra nereikalingų detalių, kurios gali padidinti jūsų vaiko užspringimo riziką. Pavyzdžiui, Philips Avent Soothie čiulptukas yra vientisos konstrukcijos, pagamintas iš 100 proc. medicininio silikono. Svarbu, kad Philips Avent čiulptukai būtų atsparūs karščiui, kad juos būtų galima pakartotinai sterilizuoti, o tai svarbu higienos sumetimais.

outerwearcanada outerwearcanada 26. Oct 2022, 21:19

その他のブランド

outerwearcanada outerwearcanada 16. Aug 2022, 14:27

Tudor ure