„Philips Avent“ vienkartiniai krūtų įklotai - patogūs ir patikimi

„Philips Avent“ vienkartiniai krūtų įklotai - patogūs ir patikimi

12. Feb 2021, 13:25 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Maitinu jau beveik 9 mėnesius ir per šį laiką išbandžiau ne vieno gamintojo vienkartinius krūtų įklotus. Galiu teigti, jog dar neatradau tokių, kuriuos vertinčiau 10 balų. Tai labai stori ir maži, tai prastai prilimpa prie liemenėlės vidinės pusės, nuolat slankiojasi Maitinimo metu vaikas mėgsta liesti mane, tai dažnai nuplėšia, arba tokie, kai išbėgus pienui iš laisvosios krūties vaikui žindant, pienas įklote iš karto džiūna ir jis tampa kietas, atsiranda nemalonus pojūtis, todėl reikia labai dažnai keisti.

Džiugu, kad turiu galimybę išbandyti "Philips Avent" vienkartines krūtų pagalvėles. Perskaičiau ant dėžutės aprašymą ir atrodo išpildytas kiekvienas mano reikalavimas.

Visų pirma, tai mane nustebino įpakavimas, kiekvienas įklotas atskirai supakuotas, tai didelis pliusas dėl higienos ir patogumo. Aš nešiojuosi rankinėje arba kelionėje įsidedu daugiau į kosmetinę.

Išpakavus pamačiau, kokio jie plonumo, nepalyginsi su prieš tai mano naudotais.

Bet tuomet pagalvojau, "OHO, kokie dideli, turbūt bus nepatogūs". Tačiau įsidėjus į liemenėlę, jie puikiai prisitvirtina ir jų nesimato, nesijaučia, jog būtų įdėtas įklotas. Dėl dviejų lipnių juostelių nesislankioja liemenėlėje, nereikia nuolat taisytis, patogu ypač naktimis maitinant.

Dėl akyto viršutinio sluoksnio malonus odai. Puikiai sugeria ištekantį pieną, niekur neprabėga, net ir muistantis vaikui, liemenėlė lieka sausa. Anksčiau po maitinimo atrodydavo, kad ir aš valgiau su vaiku, nes vis kažkur būdavo dėmė.

Manau, jog dabar, tai mano Nr. 1 krūtų įklotai. Džiaugiuosi atradusi.

P.S.Nuotraukose lyginau turėtus krūtų įklotus ir "Philips Avent". Mano akimis skirtumai akivaizdūs.