ŽIVILĖ (zivkulis): Tikiuosi niekada nepasenti vidumi

ŽIVILĖ (zivkulis): Tikiuosi niekada nepasenti vidumi

28. Apr 2010, 08:10

Esu Živilė, 28 metukai jau stuktelėjo, nors širdy - dar darželinukės vėjai.

 

Gimiau Panevėžyje, jau ko gero 9 metai gyvenu Vilniuje. Išskyrus užterštą orą, Vilnius yra išsipildžiusi mano gyvenimo svajonė.

 

Studijavau filosofiją, bet gyvenimas nunešė į radikaliai priešingą sritį - IT sprendimus! Bet studijos davė dabartinei veiklai loginį mąstymą, praverčia ir gyvenime.

 

Mano šeima - neskaitant manęs- tėtis Rimgaudas, susipažinom prieš dvejus su puse metų. Jis man suteikia vidinę stiprybę ir žino atsakymus į visus klausimus, be jo būčiau tik viena obuolio puselė, verkianti kur nors obuolių kompote, ir 10-ies mėnesių dukrytė Ariadnė.

 

Vardą rinkome kartu su vyru, pildėm ir braukėm ilgus sąrašus, ieškojom, kad patiktų abiems, ir nieko nepešę atsivertėm graikiškų terminų žodynėlį - jame ir radom abiems patikantį graikų mitų deivės Ariadnės vardą. Turim jau ir berniukui išrinkę, jeigu ką...

 

Be laiko, skiriamo savo mažąjai kruopelytei, dar labai mėgstu bendrauti su įdomiais žmonėmis, keliauti, organizuoti gimtadienius, ir rinkti bei pakuoti dovanas. Visai nieko ir skaniai pavalgyti. Ačiū Mamyčių klubo mamytėms už puikius receptus!

 

Patinka filmai, kuriuose vaidina Cate Blanchet, Gael Garcia Bernalis (Miego mokslas- kino šedevras), Charlote Gainsburg, Marius Jampolskis (mano slapta meilė :)

 

Šiuo metu fonotekoje - Alina Orlova, Liūdni slibinai, Jazzu&Leon Somov, Skunk Anansie, su dukryte klausomės klasikos ir Telebimbam (su jais užaugau), bei Lansbergio pasakų, įdainuotų Keistuolių teatro (štai čia turime panašumų su redaktore Egle, linkėjimai)

 

Daugybę kartų žiūrėjau ir dar žiūrėsiu- "Miego mokslas", rusišką -"Devčiata", Gal kas pamenat tokį čekų filmą - trys riešutėliai pelenei. Mūsų šeimyna mėgsta Gustavo enciklopediją, o labiausiai epizodą, kai Gustavas nukrenta nuo kėdės, paragavęs savo gaminto patiekalo.

 

Mėgstama šalis ar miestas tas, kuriame esu tuo momentu. Labai mėgstam keliauti po Lietuvą, joje yra tiek daug ką pamatyti, nereikia nei skristi niekur, o šiaip svajoju į San tropezo pakrantes, ir kitam gyvenime gal visai smagu būtų po Ameriką pasibastyti.

 

Mėgstama knyga - Hanso Falados "Anuomet mūsų namuose", esu žurnalų maniakė (miškas man nepadėkos): dabar žinoma keliauja iš parduotuvių visi žurnalai apie vaikus, psichologiją, Green'as (apie ekologiją), nemokama Pravda, taip pat smagių idėjų ieškau "Visi rankdarbiai".

 

Čia iškart prie erzinančių įpročių tiktų prirašyti - neatsispiriu parsinešti iš parduotuvės naujo žurnalo, net tuomet, kai jau yra namuose keli nauji dar neperskaityti, bet man maloniausias laisvalaikis atsiplėšti naujo žurnalo pakuotę ir versti jo puslapius: keliaujant - automobilyje, prieš miegą - lovoje, vasarą atostogaujant - kur nors ant pievutės bambikę išvertus.(čia jau ir laisvalaikio tema įsipaišė)

 

Galvojau galvojau apie tą gyvenimo šūkį, ir pagalvojau, kad niekaip gi aš nešūkauju išvis - rimtai...na nebent tyliai sau nesąmoningai- vadovaujuosi principu- nuolatos mokytis, tobulėti, ypač iš vaikų, nes jie patys didžiausi mūsų sielos veidrodžiai ..ir niekada neleisti sau pasenti vidumi.

 

Mano laimė ir mano vidinė harmonija priklauso nuo mano artimųjų sveikatos, šypsenos veiduose, o labiausiai - nuo mano Rimgaudo bei dukrytės - jiems esu dėkinga labiausiai, kad kiekvieną mano dieną paverčia vis prasmingesne už praėjusią.

 

Ir, žinoma, nuo Jūsų, mielos mamytės, iš mamyčių giminės - tiek pozityvumo spinduliuojančių moteriškių tikriausiai nei viename tinklapyje daugiau nerastumėte! Tai tikrai pakrauna teigiamų jonų dalelių, ypač to reikia, kai pažiūri lietuviškas žinias ::::::)

 

01. Dec 2010, 09:17

ner vyrui kliuciu ir su koja duris uzdaryt😃 super

28. Apr 2010, 22:32

malonu susipazinti😀

28. Apr 2010, 21:35

Malonu susipažinti. Labai įdomu buvo paskaityti anketą 😀 Gražų vardą mergytei išrinkot 😀

28. Apr 2010, 18:32

labai malonu😉

28. Apr 2010, 16:33

Malonu labai susipažinti 😉

28. Apr 2010, 13:53

Labutis😀 Aš irgi mėgstu prisipirkti naujų žurnalų, nors namie dar keletas neskaitytų laukia😀

28. Apr 2010, 13:11

Malonu susipažinti 😉 o prisistatymas tiesiog trykštantis energija! Ir kaipgi be filmo "trys riešutėliai pelenei", žinoma, kad teko matyti 😉 Pritariu, kad Lietuvoje tikrai yra ko pamatyti!

28. Apr 2010, 13:01

labutis 😀

28. Apr 2010, 10:26

Sveikos mamytės, malonu ir man susipažinti, skaitau Jūsų anketas ir kiekviena vis kitokia, idomi ir netikėta 😀 gaila tik kad nuotrauka tik viena ikeliau, nes nežinojau kaip ikelti daugiau !😀 o kai sužinojau jau buvo per vėlu😀

28. Apr 2010, 10:16

Įdomus prisistatymas Malonu susipažinti 😀

28. Apr 2010, 10:11

Įdomu buvo paskaityti.

28. Apr 2010, 10:07

laba😀

28. Apr 2010, 09:52

labuka😉

28. Apr 2010, 09:26

idomu buvo paskaityti 😀 malonu susipazint! 😀

28. Apr 2010, 09:21

malonu susipazinti 😀 tikra teisybe,kad laime priklauso nuo artimuju 😉 😀

sun sun 28. Apr 2010, 09:16

malonu susipazint 😉

28. Apr 2010, 09:01

malonu 😉 patiko tas sakinys su obuoliu kompotu 😃

28. Apr 2010, 08:42

sveikute😀malonu susipazint