Vyro svajonė virto mano silpnybe

Vyro svajonė virto mano silpnybe

08. Apr 2010, 11:27

 

Sveikutės, mamytės. Visos mes turim silpnybių. Kartais labai panašių, o kartais visiškai skirtingų. Manau, kad mano silpnybė jums visai ne prie širdies, nes mamoms tai netinka. Netinka, o man patinka.

 

Kai vyras pasakė, kad ketina pirkti motociklą, namuose buvo skandalas, kurį turbūt girdėjo kaimynai ir dar pusė mano mažo miestelio. Kai maniau, kad mano brangusis jau pamiršo savo svajonę, jis tiesiog manęs paprašė jį pavežėti iki Kauno.

 

Mat iš ten turėjo parsivaryti savo dviratį – draugą. Aš vėl pilna emocijų paleidau dūdas, o jis ramiai pabučiavo man į kaktą ir pasakė, kad tai gyvenimo svajonė, kuri pildosi. Nieko negalėdama, o jau ir nenorėdama keisti nuvežiau į Kauną ir jis parsivarė savo „gyvenimo svajonę“ tiesiai į kiemą. Prisimenu, pamačiusi pasakiau, kad gražus.

 

Po savaitės jau važiavau vyrui už nugaros ir „kaifuodama“ gaudžiau vėją. Aš tikrai suprantu kaip galėtų viskas pasisukti, bet pasitikiu savo vyru ir drąsiai leidžiuosi su juo į keliones. Pamačiau daug Lietuvos miestelių, kurių tikrai nebūtume aplankę automobiliu.

 

Ir dukra neabejinga. Ji važinėjasi kartu su tėčiu. Aš ir pati pavairuoju dviratį monstąr, aišku, ne tokiu greičiu kaip vyras, bet man tai „superinis“ atsipalaidavimo būdas po darbo savaitės.

 

Jau laukiu gero oro. Tik žinau, kad šiemet savo silpnybe pasidžiaugsiu daug rečiau, nes mes turime, kaip vyras sako, aukso puodą – mažutį sūnelį, kuriam reikia viso mano dėmesio.

 

Vyro svajonė virto mano silpnybe.

 

09. Apr 2010, 16:48

Super 😉 Mano tėvelis irgi nori motociklo ir aš noriu, bet dėja mama pasakė, kad su ta pačia diena užsako ir "katafalka" su karstu 😃 Tad "atia atia" svajonei 😛 Pavydžiu jums 😛 😉

08. Apr 2010, 17:06

Saunuole, puiki silpnybe😀, mes su vyru Amerikoje vazinejome super puiku, turime nauja motocikla, ten ir oro salygos leisdavo tuo megautis, as kai laukiausi ir vazinejau pasitikiu vyru saugiai veza, super jausmas😀

08. Apr 2010, 15:24

Šauni silpnybė 😉 Mano tėtis ir didelis mėgėjas, man ir patinka, o va mano vyrui kaip tik ne 😀

08. Apr 2010, 14:21

aha , tikrai, kodel gi netinka? 😀 labai super silpnybe 😉

08. Apr 2010, 14:10

Šaunus pomėgis😀

08. Apr 2010, 13:38

vašelis😃

08. Apr 2010, 13:37

kas pasake, jog netinka?😉 ir tar kaip tinka.... vadinas musu moterikiu hobiai tik puodai bliudai, veselis, virbalai ir geles... ne velnio 😃 saunuole