Vasara su Zoopark

Vasara su Zoopark

03. Aug 2021, 11:56 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Zoopark adresas: Verkių g. 27, Vilnius (Ogmios miestas)
Darbo laikas:
I-VII 10:00 – 20:00Darbo dienomis vaikams ir suaugusiems bilietas kainuos 7 eurus, mokiniams ir darželio grupėms - 6 eurus. Savaitgaliais vaikams  9 eurai, suaugusiems - 10.

Maistelis papildomai kainuos du eurus, žuvyčių pašaras - 1 eurą.

Lankomės čia ne pirmą kartą, ir kas patinka labiausiai, kad visada išeiname su įspūdžių pilnomis kišenėmis. Kaskart pamatom kažką, ko praeitą kartą nepastebėjom, arba pasikeičia ekspozicija. Tarkim, šį kartą kapibaros pasitiko kitoje vietoje.

Kiekvienas šeimos narys jau turi savo mėgstamus gyvūnėlius. Man, pvz., labai patinka papūgėlės ir kapibaros, Lukui - žuvytės ir vabalai, Nikolui šį kartą patiko gyvatė. O visiems kartu patinka surikatos ir triušiukai.


Beje, šį kartą maitinom surikatas. Jų maistas man visai nepatiko. Teko į rankas imti lervas. Taip, taip, gyvas! Bet tai toks menkniekis, reikia tik nusiteikti. O kiek smagumo! 

jau laukia :)

Surikatos subėga į krūvelę ir jau laukia savo skanėstų. Ir girdėjom, net urzgia, nes nepasidalina.

Maitinti papūgėles kur kas maloniau, nes nereikia imti į rankas jokių gyvių. Tik dubenėlį su maistu. O jos taip kultūringai, gražiai geria.

Beje, šį kartą mane labai nudžiugino tai, kad vaikams buvo įdomūs ne tik gyvūnai, užsukom į edukacinę salę. Sėdėjo vaikai ir žiūrėjo filmą apie paukščius. Toks relaksinis, su gražia muzika. Gal net šiek tiek gaila, kad nesigirdėjo paukščių balsų. 


O aš aptikau ir dėžutę su knygomis. Paskaitėm ir ant sienų esančius plakatus su įdomiais faktais. 


O dar radom plakatų su gyvūnais ir QR kodais - galima su programėle paklausyti, kaip tie gyvūnai šneka.

Taigi, išvyka į Zoopark naudinga daugeliu prasmių - tai ir gamta arčiau mūsų, pažintis su gyvūnais, ir edukacija, ir atsipalaidavimas.

Pavyzdžiui, prie žuvų baseino galėjome sėdėti kad ir valandą. Vaikams įdomu. Šį kartą ir pamaitinom žuveles. Labai smagiai jos valgo, net iš vandens iššoka. O ir šiaip į jas gera tiesiog žiūrėti.


Lemūrai, surikatos, beždžionėlės - tai tie mieli snukučiai, kurie priverčia nusišypsoti!

čia ne surikata, čia, jei neklystu, prerijų šuniukas :)

Ir visi mano išvardinti gyvūnai - tai toli gražu ne visi zoopark gyventojai!

Jei buvote, jau žinote, kad čia smagu būti ir galima lankytis ne vieną kartą. Ypač, jei pramogoms lauke trukdo oras. O tiems, kas dar nebuvo, labai rekomenduoju užsukti. Geros emocijos garantuotos!