VAIDA: Turiu džiugią naujieną...ne, tikrai nesilaukiu

VAIDA: Turiu džiugią naujieną...ne, tikrai nesilaukiu

29. Apr 2010, 08:30

Taip pat noriu palinkėti, kad su savo mažaisiais visos taptume pačiais geriausiais draugais! Būkite sveiki, mylimi ir mylintys!

 

O dabar apie save. Kaip ir nieko naujo. Man atsitiko tai, ko mažiausiai norėjau. Jau projekto atidarymo šventėje mums sakė, kad labai dažnai taip būna. Pradžioje svoris mažėja žaibiškai, o prabėgus trims savaitėms - sustoja. Sustojo ir man. Nejuda nė iš vietos! Na, bet tikiu, kad pavyks man jį išjudinti!

 

Kaltinu ir save. Apsileidau. Pratimus reikia atlikti po 15 - 20 kartų. Taip ir darau jau daugiau kaip mėnesį. Neleidžiu sau pervargti...Manau blogai. Juk pirmus kartus atlikdama pratimus buvau visiškai "nusikalusi", o dabar darau po 20 kartų ir nieko. Apšilimu galiu pavadinti.

 

Todėl nuo rytdienos visus pratimus darysiu po 40 - 50 kartų. Grožis reikalauja aukų...

 

{smallpic:1}

K.Sereikatės nuotr.

Šią savaitę baigsime 10 - ties dienų Liposažo kursą. Džiaugiuosi, kad rezultatas yra ir liposažas man tikrai padėjo. Pilvas lygesnis, gražesnis. Na, bet apie tai kitą kartą. Penktadienį, po paskutinio Liposažo matuosimės visas apimtis. Todėl, bus daug smagiau turint rezultatus apie tai kalbėti.

 

Taip pat turiu Jums labai džiugią naujieną! Bent jau man tai tikrai. Labai labai džiaugiuosi, net "spirgu", bet apie ją irgi kitą savaitę. Parašysiu, kada viską tiksliai žinosiu. P.S. Aš tikrai nesilaukiu.

Šilto ir gražiausio metuose sekmadienio!

Vaida

29. Apr 2010, 11:12

Lauksime naujienų 😉 O per kiek laiko jums reikėjo tuos 10000žingsnių nužingsniuoti ? Nes aš per pusantros valandos 12tūkstančių nupėdinau 😀

29. Apr 2010, 10:10

sekmes. suintrigavai😉

sun sun 29. Apr 2010, 10:00

linkiu jį išjudinti! 😉

29. Apr 2010, 08:56

Nepasiduok, tai svarbiausia 😀 as irgi laikausi dietos tik ji tame kad skaiciuoju kalaorijas, buna ir man kad rodos nedaug ir valgai viskas tas pats o svoris stovi vietoj 😀 bet zinau savo tiksla ir tikrai nepasiduosiu 😀