Labas rytas, MAMYČIŲ KLUBE :). Ką tik pramerkiau akis... Dirstelėjusi pro langą, kaip reikiant pajutau žiemos šventes. Kaip gražiai ir gausiai sninga mūsų mieste!!!
Aišku, kam reikia vairuoti ar atkasti kelius - malonumo maža. Ech, bet man matomas vaizdelis pro langą glosto širdį. Pagaliau pliki medžiai apsirengs baltu, puriu rūbu.
Naktį nieko naujo neįvyko, o ar įvyks dieną - parodys vakaras :). Vakariniame straipsniuke papasakosiu apie mūsų su Augustinu naują namų gyventoją.
Štai ir mano linksmuolis:

Su tėtės kepure-žiema nebaisi :)

O kepurę užsidėjau pats...

Iki vakaro :)
Sigita (regina)
na puoda uzverdi su vandeniu ant jo statai rindeliuka arba lekste metaline ir suplaktus siausius pili ir masai maisai gausni tokia puri labai
manoji jau su 2 dantim kramtydavo😀as mokrobangej verdu kiausiniene arba bliudelyje su trupuciu sviesto😀
O KUO BLOGAI NAMINE PIRKT? IR PIENA PIRKDAVAU, BET KARTIAS NEISGERDAVO, DAUG ISPILDAVAU, TAI APSIMOKA MISINUKAS LABIAU😀 as ir senai apie orkaite svajoju, bus super😀
ka virdavai kiaušiniene ? nu idomu pasakok
o kaip makaronus sukramto neisivaizduoju kaip mano su 8 dantim sukramtytų 😃
na jei bijai naminiu 😀 as pasiterliodavau kiek ten tokiam ziogui tereikia,kiausinine ir virdavau labai aptikdavo
ale geras dalykas ta loptopas 😃 jau du esu pagadinus sita saugosiu kaip save..
nebe ti laikai kad varškę gaminčiau 😃
pasidaryk pati varske 😉 kiek tokiam kleckui tereikia
orkaite super technika,mazai ka kepu ant keptuves
10,5 aišku nekišiu bet ko bet va noriu kokia varškytę pabandyt, aš tai bijočiau tų naminių pirkt
neveikia siandien ipixas neina foto ikraut
deveta sake, ne nauja😀
as namine perku, atveza tokia moteris i kiema, o taip sureli duodu, pati sokolada nuvalgau😀 pagrinde tai valgom vistiena, kiauliena, bulves, morkas.Dar kiausini, zuvi(bet nelb ja megsta), ryzius, grikius, kakaronu kartais.siaip jai kuo paprasciau tuo geriau😀 uztenka mesytes ir bulviu koses
dikuzyt kiek taviskiui menesiu?
oho koks dosnus senis, jokios krizes
lina kokia varške duodi mažajai ir aplamai koks jūs meniu, noriu ka nors savo vaiko raciona paivairint ,
yra yra cirtininio,bet jei nerandi gali citrinos lasint i naturalu jogurta
Kaledu senis dujine su orkaite zadejo😀 man rodos dobilo, eco buna su citrinom
buvau atradus gera rusiska psl misariniu o formus groziai,bet imesiu kaip as pagaminau viena tuoj foto