Už lango ''kvepia'' KALĖDOMIS

Už lango ''kvepia'' KALĖDOMIS

09. Dec 2010, 10:00


Labas rytas, MAMYČIŲ KLUBE :). Ką tik pramerkiau akis... Dirstelėjusi pro langą, kaip reikiant pajutau žiemos šventes. Kaip gražiai ir gausiai sninga mūsų mieste!!!


Aišku, kam reikia vairuoti ar atkasti kelius - malonumo maža. Ech, bet man matomas vaizdelis pro langą glosto širdį. Pagaliau pliki medžiai apsirengs baltu, puriu rūbu.

 

Naktį nieko naujo neįvyko, o ar įvyks dieną - parodys vakaras :). Vakariniame straipsniuke papasakosiu apie mūsų su Augustinu naują namų gyventoją.

 

Štai ir mano linksmuolis: 

 

Su tėtės kepure-žiema nebaisi :)

 

O kepurę užsidėjau pats...

 

 

Iki vakaro :)

 

Sigita (regina)

09. Dec 2010, 17:41

na puoda uzverdi su vandeniu ant jo statai rindeliuka arba lekste metaline ir suplaktus siausius pili ir masai maisai gausni tokia puri labai

09. Dec 2010, 17:40

manoji jau su 2 dantim kramtydavo😀as mokrobangej verdu kiausiniene arba bliudelyje su trupuciu sviesto😀

09. Dec 2010, 17:39

O KUO BLOGAI NAMINE PIRKT? IR PIENA PIRKDAVAU, BET KARTIAS NEISGERDAVO, DAUG ISPILDAVAU, TAI APSIMOKA MISINUKAS LABIAU😀 as ir senai apie orkaite svajoju, bus super😀

09. Dec 2010, 17:39

ka virdavai kiaušiniene ? nu idomu pasakok

09. Dec 2010, 17:37

o kaip makaronus sukramto neisivaizduoju kaip mano su 8 dantim sukramtytų 😃

09. Dec 2010, 17:37

na jei bijai naminiu 😀 as pasiterliodavau kiek ten tokiam ziogui tereikia,kiausinine ir virdavau labai aptikdavo

09. Dec 2010, 17:36

ale geras dalykas ta loptopas 😃 jau du esu pagadinus sita saugosiu kaip save..

09. Dec 2010, 17:36

nebe ti laikai kad varškę gaminčiau 😃

09. Dec 2010, 17:35

pasidaryk pati varske 😉 kiek tokiam kleckui tereikia

09. Dec 2010, 17:34

orkaite super technika,mazai ka kepu ant keptuves

09. Dec 2010, 17:34

10,5 aišku nekišiu bet ko bet va noriu kokia varškytę pabandyt, aš tai bijočiau tų naminių pirkt

09. Dec 2010, 17:33

neveikia siandien ipixas neina foto ikraut

09. Dec 2010, 17:33

deveta sake, ne nauja😀

09. Dec 2010, 17:32

as namine perku, atveza tokia moteris i kiema, o taip sureli duodu, pati sokolada nuvalgau😀 pagrinde tai valgom vistiena, kiauliena, bulves, morkas.Dar kiausini, zuvi(bet nelb ja megsta), ryzius, grikius, kakaronu kartais.siaip jai kuo paprasciau tuo geriau😀 uztenka mesytes ir bulviu koses

09. Dec 2010, 17:31

dikuzyt kiek taviskiui menesiu?

09. Dec 2010, 17:31

oho koks dosnus senis, jokios krizes

09. Dec 2010, 17:30

lina kokia varške duodi mažajai ir aplamai koks jūs meniu, noriu ka nors savo vaiko raciona paivairint ,

09. Dec 2010, 17:29

yra yra cirtininio,bet jei nerandi gali citrinos lasint i naturalu jogurta

09. Dec 2010, 17:29

Kaledu senis dujine su orkaite zadejo😀 man rodos dobilo, eco buna su citrinom

09. Dec 2010, 17:28

buvau atradus gera rusiska psl misariniu o formus groziai,bet imesiu kaip as pagaminau viena tuoj foto

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 18