Tri Bio skalbiniams

Tri Bio skalbiniams

14. Jan 2019, 15:23 Kristina B. Kristina B.

Išbandžiau ir Tri bio skalbimo priemones.

Skystas skalbiklis labai patiko, net be papildomų priemonių išėmė dėmę likusią po avarijos ant čiužinio užvalkalo ir keletą kitų pobjaurių dėmių, užsilikusių nuo seniau. Jis neturi kvapo, patogiai dozuojasi, paprastai naudojamas.

20190114151601-38881.jpg

Skalbinių minkštiklis taip pat nepalieka jokio kvapo. Neseniai įsigijome naują skalbyklę su džiovykle, tai dar nelabai skiriu, kur džiovyklės teikiamas purumas, o kur nuo minkštiklio, bet negaliu pakęsti, kai apkabinus kokią artimą draugę užuot užuodusi jos naujausius chanel ar kitus kvepalus užuodžiu Lenor aromatą :D todėl tai, kad jis neturi jokio kvapo - yra pats didžiausias privalumas.

Dėmių išėmiklis - puikus, tirštas. Bandžiau išimti vaiko dažais ištepliotas dėmes. Dėmės, tiesa, neryškios, vis dėlto liko, tačiau atkreipiau dėmesį, kad spalva nė trupučio nenubluko. Kitą kartą dar nelabai drąsiai bandysiu ir iš juodų rūbų dėmes išimti.

Priemonės patiko, manau puikiai tinka ne tik vaikų, bet ir suaugusių rūbams skalbti :) Ačiū MK ir Tri Bio už puikią patirtį bandant šias ir kitas priemones.