TOP 10 vietų, kurias Lietuvoje privalu aplankyti dar šią vasarą

TOP 10 vietų, kurias Lietuvoje privalu aplankyti dar šią vasarą

Vasarai einant į pabaigą likusį laiką norisi išnaudoti  kuo prasmingiau - keliauti, mėgautis artimiausių draugų kompanija, atrasti naujas vietas ir t.t... Tad siūlau Jums rugpjūtį skirti būtent kelionėmis po Lietuvą ir aplankyti dar neatrastas vietas, o tam, kad tai padaryti būtų lengviau, dalinuosi mūsų TOP 10 šią vasarą atrastų naujų vietų, kurios mums paliko didžiulį įspūdį:

Nr. 1 - Elnių spa

Ši edukacija skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems , kurie myli gyvūnus. Elnius galima ne tik paglostyti, bet ir pašerti savo atsivežtomis daržovėmis. Bilieto kaina simbolinė, aukų dėžutėje paliksite tiek kiek jums atrodys verta. O aplankius elnius, emocijos iš vaikų ir jūsų pačių veidų nedings dar tikrai labai ilgai. Tad nuoširdžiai rekomenduoju aplankyti šį ūkį. Jis randasi šalia Kernavės ežero, 4km nuo Kernavės, Rudeikiškių kaime.

Nr. 2 - Babilono sodai 

Tik šiemet įsikūręs Europos pagrindinių pastatų miniatūrų parkas sužavėjo ne tik mus, bet ir Gustą. Nors bilieto kaina yra ganėtinai didelė, tačiau nenusivylėme.  Juk ne kasdien pasitaiko galimybė apkeliauti aplink pasaulį greičiau nei per  vieną valandą. 

Nr. 3  - Dino parkas Radailiai

Na, o tikriems dinozaurų fanatikams labai patiks šis parkas ir jame gyvenantis dinozaurai. Be to, kad pamatysite didžiulus riaumojančius, judančius dinozaurus, taip pat galėsite pramogauti vaikams skirtoje erdvėje, aplankyti triušiukus bei alpakas. Jeigu planuojate užsukti, atminkite, kad čia jums reikės mažiausiai gero pusdieno viskam pamatyti, o ką jau kalbėti jeigu dar viską ir išbandyti, tačiau vienareikšmiškai užskaitėme šią kelionę. 

Nr. 4  - Kernavė ir jos piliakalniai 

Apie Kernavę tikriausiai daug pasakoti nereikia, geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti, kaip joje gražu, tad būtinai užsukite. Parko lankymo kaina simbolinė -1 euras.Nr. 5 - Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas

Muziejus atsinaujinęs, turi daug interaktyvių veiklų vaikams, dauguma eksponatų taip pat modernizuoti, tačiau labiausiai Gustą sužavėjo delfinų šou. Nors bilietų kainos nėra mažos, tačiau vaikams iki 4 metų nekainuoja nei bilietas į delfinariumą, nei į muziejų, tad kol galite naudokitės proga. Vieną kartą pamatyti tikrai verta. 

Nr. 6 - Dino pramogų parkas šalia Vilniaus

Nors šis parkas daug mažesnis už Dino parką esantį Radailiuose, tačiau nenorintiems vykti į tolimą kelionę, galima pasinaudoti puikia proga ir aplankyti šį, dar naujai įsikūrusį parką, skirtą visai šeimai. Jame sutiksite ne tik riaumojančius dinozaurus, bet ir rasite erdves skirtas vaikų pramogoms, šventėms. Šiame parke gausu įvairiausių batutų ir karuselių, tad užsukite ir išbandykite patys, Gustui labai patiko. 

Nr. 7 - Jonavos alpakų ūkis

Jau ne vienerius metus Jonavoje gyvuojantis alpakų ūkis ko ne kasdien kviečia ir mažus ir didelius lankytojus užsukti pasidžiaugti, turbūt pačiais mieliausiais gyvūnais. Alpakas galėsite ne tik pašerti, bet ir pavedžioti, paglostyti ir su jomis nusifotografuoti, o visos edukacijos metu išklausyti apie jų auginimo ypatybes. 

Bilieto kaina  - 6 eurai. 

Nr. 8 - HBH Palangos žvėrinčius

Šis mini zoo patiks patiks ne tik vaikams, bet ir jums. O be to, kad pamatysite daug skirtingų gyvūnėlių, turėsite progą ne tik juos pašerti, bet ir paglostyti, bilieto kaina simbolinė, o vaikams išvis nemokamai. Nr. 9 - Trakai

Trakuose lankytinų vietų yra ganėtinai daug,tačiau kelionės metu aplankėme tik pilį, pasivaikščiojome krantinėje ir paplaukiojome laiveliu. Vykstant į Trakus ir norint pamatyti daugiau nei spėjome pamatyti mes, skirkite šiai išvykai visą dieną, tuomet neskubėsite ir mėgausitės jus supančia gamta.

 Nr. 10 - Levandų kaimelis

Levandų mėgėjams ši vieta tikrai patiks. Pasivaikščiosite po levandų laukus, paragausite šviežiai rinktos levandų arbatos, įsiamžinsite žydinčių levandų fone.

Bilieto kaina suaugusiems 10 eurų, vaikams iki trijų metų nemokamai. Šis levandų kaimelis yra - Klevų g 19, Kiemeliuose.  Taip pat jie turi apgyvendinimo galimybę ir privatų paplūdimį. Tikiuosi atradote ką nors naujo ir linkiu pačių gražiausių vasaros įspūdžių!

ViktorijaBudene ViktorijaBudene 12. Aug 2022, 19:37

Dar atradau nelankytų vietų ? Ačiū už sąrašą ❤️

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 12. Aug 2022, 12:14

Oho kiek jūs prikeliavote šią vasarą, kaip smagu! Ačiū, kad daliniesi 😀