TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Stalo žaidimas "Sagrada

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Stalo žaidimas "Sagrada

17. May 2020, 23:10 jaldija jaldija

Stalo žaidimai mūsų šeimoje visada buvo mėgiami, o šiuo laikotarpiu jie vėl peržiūrimi ir ištraukiami į dienos šviesą, nubraukiant dulkes ir prisimenant žaidimo taisykles. O jau turimus papildė ir keletas naujų.
Štai vienas naujas žaidimas, atkeliavęs į mūsų namus vos tik prasidėjo karantinas. Atkeliavo ir karaliauja. Nors laiko tikrai neatsirado daugiau, sakyčiau jo netgi mažiau, bet vakarais taip gera pabūti kartu. Ir taip džiugu, kad ir dideli vaikai nori leisti laiką kartu.
Tai žaidimas Sagrada. Labai patrauklus ir spalvingas. Taisyklės greitai perprantamos, bet kartu ir reikalaujančios gerokai pasukti galvelę norint išnaudoti siūlomas galimybes ir surinkti kuo daugiau taškų.
Skirta nuo 14 metų, bet tikrai gali žaisti ir gerokai jaunesni, nes taisykles galima pakoreguoti pagal žaidėjų amžių.
Žaidimo apipavidalinimas labai spalvingas ir patrauklus.
Jį sudaro:
Pagrindinės žaidėjų kortelės tartum katedros langai, kuriuose reikia išdėlioti vitražus is spalvotų kauliukų.

Net 90 spalvotų kauliukų.

Kortelės su įvairaus sudėtingumo variantais, kuriais remiantis dėliosime kauliukus savo languose.
Kortelės su pagalbomis, kurias galima nusipirkti  už stiklinius žetonėlius.
Kortelės su kauliukų dėliojimo variantais, norint surinkti kuo daugiau taškų.

Didžiausias žaidėjų skaičius 4.
Žaidimo tikslas ne tik užpildyti langelius,bet ir surinkti kuo daugiau taškų. Čia jau talkina anksčiau išvardintos kortelės.


Reikia sužaisti 10 raundų, taip gauni 10 galimybių kuo rezultatyviau užpildyti savo kortelę. Tada skaičiuojami kiekvieno žaidėjo taškai. 
Iš pradžių gal ir atrodo kiek painoka, bet iš tiesų tai lengvai perprantamas žaidimas.
Žaidimo trukmė maždaug 30 minučių, bet patikėkit jos pralekia labai greitai, nepabosta. Ir norisi sužaisti dar vieną partiją, ir dar...

 

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:23

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

Gintarep Gintarep 20. May 2020, 09:04

Ačiū už pasidalintą info. Parduotuvėje pamačius nesisigundyčiau, o dabar net norisi išbandyti ?