TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Po Kačerginės apylinkes

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Po Kačerginės apylinkes

25. Apr 2021, 21:51 jaldija jaldija

Su atėjusiu pavasariu, noras leistis į keliones po Lietuvą vis  stiprėja. Tad atlaisvinus judėjimą tarp  savivaldybių išsirengėme į Kačerginę.
Kačerginė   nedidelis miestelis, kairiąjame Nemuno krante, nuo jo iki  Kauno  vos 16 kilometrų.
Ką gražaus galima  pamatėme šiame miestelyje? Kadangi miestelis įsikūręs pušyne, tad jau vien pasivaikščioti čia yra ne tik malonumas, bet ir nauda.

Galima pailsėti  ant žavių, drožinėtų suoliukų. Ir ne tik pasėdėti , bet ir perskaityti eilėraščio posmelį. Šis suolelių parkelis įkurtas atminti V. Mykolaičiui-Putinui.


Visai netikėtai mūsų pasivaikščiojimą paįvairino mini paroda. Savo darbus čia eksponavo vienas menininkas, kaip pats sakė, norisi ir vaikštinėjančius žmones prablaškyti, ir save parodyti.

Kitas mūsų aplankytas objektas buvo Pyplių piliakalnis.
Įspūdingas šis piliakalnis tiek savo dydžiu, tiek atsiveriančiu vaizdu į Nemuną.Nemažai laiptelių  teko užkopti, norint pasiekti viršūnę.Vienoje pusėje įrengtas pėsčiųjų ir dviratininkų takas palei upę , galbūt  todėl čia, ant Nemuno kranto,  dar stovi ir skulptūra  dviračiui.


O jei dar būtų daugiau žalumos.... Bet kaip visada sakome kiekvienas pamatytas vaizdas savaip žavus skirtingais metų laikais.

Gintarep Gintarep 25. Apr 2021, 22:08

Kaip įdomu?vis kažkuo nustebinat?bet net parodų aptinkame!