TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Deimantinė mozaika - mums tai nauja veikla .

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Deimantinė mozaika - mums tai nauja veikla .

09. Jan 00:21 jaldija jaldija

Nauja veikla pakerėjusi mūsų šeimą tai deimantinių mozaikų deliojimas. 
Šį deimantinį paveikslėlį įsigijome gerokai anksčiau, bet jis tiesiog laukė naujų metų pradžios.Skaitėme, kad tai bus tartum tam tikras pirmasis  naujų metų iššūkis, išbandyti  tai ko dar nebandėm..
Žinojome kas tai, bet nesitikėjome, kad tai taip įtrauks. Ir bus nebe iššūkiu, bet be galo smagus užsiėmimas/
Mūsų tėtis palygino tai su saulėgrąžų gliaudymu: pradedi ir negali sustot. 
Tai nėra naujovė, galbūt daug kas šias mozaikas  jau esate išbandę. 
O jei yra dar nežinančių kas tai, trumpai pristatysime
Paveikslo dėliojimas, arba tartum siuvinėjimas kitokiu būdu.
Rinkinį sudaro: lipni paveikslo chema, daugybės atspalvių kristaliukai, indėlis jiems susiberti, įrankis skirtas jiems paimti ir pernešti ant paveikslėlio. 

Schemoje parodyta kur ir kokius kristaliukus klijuoti. Ant kiekvieno kristaliukų pakelio yra numeriukai, kurie atitinka tam tikrą ženklelį. Dar patogu tai, kad tokio paties numeriuko kristaliukai supilti į kelis atskirus, didesnius ar mažesnius maišiukus. Detalyčių yra žymiai daugiau nei reikia, tad visai nebaisu jei šiek tiek jų išsibarsto.Puiki priemonė atsipalaidavimui, puikus laisvalaikio leidimo būdas.
Rašo, kad tinka vaikams nuo septynerių metų amžiaus, bet manau gali ir jaunesni, ypač tokie, kurie mėgsta spalvinti. Į įrankį įsispaudžia tam tikra lipni medžiaga, todėl vos prilietus prie kristaliuko viršaus, jis prilimpa ir taip jį perneši į reikiamą vietą ir prilipini.
Paveikslėlių būna įvairaus sudėtingumo ir įvairaus dydžio, bei plataus piešinukų pasirinkimo.
Mūsų paveikslėlis yra 30 ant 40 cm.
Viename kvadratiniame centimetre telpa 16 kristaliukų, tad reikia sudėti beveik 20 000 kristaliukų. Atrodo misija neįmanoma. Bet iš tiesų  atrodo, kad mes tai atliksime per greitai. Planavom, kad užtruksim mėnesį, o ko gero užtruksime tik 10 dienų.Ką darysime su juo? Dar nenusprendėme. Bet gaila būtų tiesiog palikti gulėti lentynoje. Tikriausiai įsirėminsim. Ir bent kurį laiką jis puoš mūsų namus.

Monikaliudax Monikaliudax 14. Jan 23:15

Labai gražu!

Gintarep Gintarep 10. Jan 10:44

Į Jūsų džiaugsmą žiūrint, pradedu gailėtis, kad Ispanijoje nepirkau arkliuko, maniau nebus kada, o va ir davė Dievas laiko... Net pirkti parodė kur, bet tas žmogus padaro savaip...

floryte floryte 09. Jan 19:24

Turiu parsisiuntusi iš Aliexpress, bet taip ir nesurandu laiko net pradėt...🙄