Testuoju HiPP Mama sanft kūno sviestą

Testuoju HiPP Mama sanft kūno sviestą

12. Dec 2018, 13:25 LePukuota LePukuota

Jau savaitė kaip išbandau HiPP Mama sanft kūno sviestą ir galiu pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais.

Šis kūno sviestas pagamintas su ekologišku migdolų aliejumi, taukmedžio sviestu ir šaltalankių ekstraktu, o jo konsistencija panaši į tikro sviesto - gelsvo atspalvio su kerinčiu švelniu aromatu.  HiPP Mama sanft sviestas sukurtas siekiant sumažinti alergijos riziką: be mineralinio aliejaus, be alergizuojančiomis pripažintų kvapiųjų medžiagų, be dažiklių, be PEG emulsiklių, be parabenų, be eterinių aliejų, dermatologų patikrintas. Iš tiesų, turiu jautrią odą, atrasti tinkamą produktą labai sunku, bet šis kūno sviestas man tiko! Kūno sviestu tepuosi po maudynių ar dušo, jis lengvai tepasi ir įsigeria į odą, puikiai drėkina ir maitina. Tinka naudoti net po kojų skutimo peiliukais, oda lieka ypatingai švelni ir nuraminta. 

20181212131243-64591.jpg

Dėžutėje radau informacinį lapelį kaip teisingai atlikti masažo judesius su kūno sviestu, kas labai naudinga pirmą kartą naudojančioms tokį produktą besilaukiančioms ar jau esamoms mamytėms. Kaip rašo ant kūno sviesto pakuotės, produktas saugo odą nuo strijų susidarymo nėštumo metu bei padeda jai atsistatyti po gimdymo. Na mano strijos jau niekur nedings, bet reguliariai naudojant jau po savaitės pastebėjau, kad oda tapo elastingesnė ir švelnesnė, kas labai džiugina. 

20181212132313-70312.jpg

Ačiū MK ir rėmėjams už galimybę išbandyti naujus produktus :) Labai džiaugiuosi šiuo kūno sviestu, manau tai būtų puiki dovana bet kuriai būsimai ar jau esamai mamytei.