Švenčių laukimas su BIOCOS  academy

Švenčių laukimas su BIOCOS academy

30. Nov 2021, 23:54 irmantaite irmantaite

Smagu gauti dovanas, kurios pradžiugina bei įkvepia dalintis įspūdžiais su kitais. Ir kas gi nesvajoja pasitikti artėjančių švenčių pailsėjusia, gerai padrėkinta bei lygesne veido oda?  

Už džiuginančias dovanas noriu padėkoti BIOCOS academy ir Mamyčių klubui! 

Natūralią kosmetiką gaminančių įmonių žinau ne vieną.Tačiau apie BIOCOS academy nebuvau girdėjusi. O pasirodo tai viena pirmųjų įmonių Lietuvoje,  gaminančių natūralią kosmetiką. 2009 m. buvo įkurta Biokosmetikos akademija, kuri vėliau tapo BIOCOS academy. Nuo įkūrimo tiek daug metų  prabėgo, tad nenuostabu, jog turi tokį gausų ir vis plečiamą asortimentą bei paslaugų spektrą. O svarbiausia kosmetika yra 100% natūrali ir pagaminta Lietuvoje.

Mane pasiekusios bei pradžiuginusios dovanos - drėkinamoji veido kaukė ir serumas.

Ne vienerius metus naudoju veido serumus. Tad tikrai esu bandžiusi ne vienos kompanijos. Turiu atradusi man labai patinkantį serumą, bet esu smalsi ir mėgstu karts nuo karto išbandyti naujoves. Ko man reikia iš serumo? Kad greit įsigertų į odą, gerai ją drėkintų, nepaliktų lipnumo pojūčio ir neerzintų kvapas. Tad pirmiausias išbandytas produktas ir buvo BIOCOS academy serumas su hialuronu. Iš pat pirmo pabandymo labai patiko ir atitiko mano pageidavimus. Įsigėrė akimirksniu, jokio lipnumo pojūčio ar erzinančio kvapo. Buteliukas su dozatoriumi. Man tokie daug patogiau tinkami naudojimui nei su pipete. Mano odai jis tiko iš pat pirmo karto. Po savaitės naudojimo galiu teigti, jog tai vienas iš geresnių mano bandytų serumų. Beje, jis tinka ir paakių zonai. 

Hialurono rūgšties 2% serumas sukurtas intensyviam odos drėkinimui bei regeneracijai. Šios rūgšties molekulės pritraukia iki 500 kartų už save didesnį kiekį vandens, todėl intensyviai drėkina odą, suteikia komforto jausmą, visapusiškai puoselėja odą. Naudojimas itin paprastas: įmasažuokite kelis lašelius Hialurono rūgšties 2% serumo į švariai nuvalytą, hidrolatu sudrėkintą odą. Įsigeria greitai, tad iš karto galima tepti veido kremą.

Kitas pradžiuginęs produktas - veido kaukė su augalinės kilmės hialurono rūgštimi, baltuoju moliu bei agurkų ekstraktu, skirta švelniam odos valymui bei drėkinimui. Kaukę rekomenduojama naudoti reguliariai, kartą per savaitę. Tad šią kaukę kol kas bandžiau vieną kartą. 

Kaukė man labai patiko. Nors tas molio nuplovimas reikalauja daugiau kantrybės nei naudojant lakštinę kaukę. Bet panaudojus kaukę poveikis puikus. Oda švelni, elastinga, vadinasi gerai padrėkinta. O naudojant veido prausimo kempinėlę, tai ir molį greit ir švariai pašalinsite. 

Kaukės naudojimas:  ant švarios veido odos užtepti tolygų storą kaukės sluoksnį ir laikyti 10-15 minučių. Įprastai užtepusi taip ir palikdavau džiūti molio kaukę ant veido. O pasirodo užsitepus dar reikia nuolat drėkinti hidrolatu arba vandeniu. Po 10-15 minučių kaukę nuplaukite, patepkite odą drėkinamuoju serumu ir kremu. Nekantriai lauksiu sekančio vakaro kai naudosiu šią drėkinančią molio kaukę.

BIOCOS academy produktai patiko savo poveikiu ir puikia kokybe. Peržvelgus jų tinklalapyje esantį asortimentą tikrai kiekvienas atras sau patinkantį produktą bei išrinks
kvapnias dovanas savo artimiesiems.

Kviečiu pasidaryti puodelį skanios kavos ar kvapnios arbatos, patogiai įsitaisyti ir pasidairyti kokių puikių produktų galite atrasti BIOCOS academy asortimente.

jaldija jaldija 01. Dec 2021, 10:36

Labai šaunūs produktai,?