Labas rytas, mielosios brangiosios. Jau pasirąžėte, išsimiegojote ar dar su chalačiukais slampinėjate. Tik nesakykite, kad laikas taip greitai bėga ir vasara tuoj tuoj prabėgs...Ji ir taip prabėgs, tad džiaukimės likusiomis rūgpjūčio akimirkomis.
Mūsų su dukryte šiandien kaip niekada puikios nuotaikos, puikus rytas :) O ką čia slėpti, kai toks ĮVYKIS - juk gimtadieniai būna ne kasdien, ar ne. Šešeri metai tai ne juokas :)
Tad šiandien man visai nedarbinės nuotaikos. Jau rašaus ant lapelio, kada paimti tortą su Princese, kada tą, kada aną...Oi pašėls Saulutės draugų būrelis iš septynių merginų ir vieno vaikinuko :) Tikiuosi, išsipildys šiandien visos dukrytės svajonės!
Nors ir nelabai kuklu savo dukrytę sveikinti su gimtadieniu čia, viešai, bet jau manoji nuo vakar labai prašė: "Mamyte, ar tu mane pasveikinsi savo Mamyčių klube?" :)
Dar kartą jus visas su Rugpjūčio pradžia!
Puikios nuotaikos ir jums šiandieną!
MK portalo red. Eglė
Ar bus šią savaitę norinčiųjų įkelti temas Pokalbiuose? Ačiū spygly1 už praėjusios savaitės budėjimą.
mano 9
kada tavo?
👋 stai mes ir gryzom 😛 turiu pusvalanduka,paplepet,vaziuosiu vyrioko savo ir tada valgyt gaminsiu 😛 burokeliu sriuba su frikadelemis ir grybais 😛
a tai mano pirmiau 😃
12d sio men
ak sitkaip ir kada
Gabrieliaus 2 gimtadienis 😉 idomu dar kaip paciai pavyks 😃
vat matai..lt kazin kaip, dabar nezinau, besimokanciuju nera.
paskutine nuotrauka 👍 cia kokia proga
dar va tokiu padaryt galvoju 😀
nu ka plepat, pas mus cia pila ir gan normaliai lietutis
as galvoju padaryt karsta koki lengva ir zaismingai pateikta,uzkandziuku kazkokiu ir koki vaisiu eziuka ar leksteje vaivorykste is vaisiu.visgi jei geras oras busim lauke ir koki pusdieni vaikai lauke zais,tai manau isalks.bet noriu kad visas baliukas butu linksmas ir smagus vaikuciam
po 150 eur abiem pirkau,viduje viskas yra na pianalas su priemone,sporto tase
vat vat, o gera kuprine be 200negausi, o pirkti privalai gera, kad stubuyriukui gerai butu.
mes pirkom 900gr kuprine,ziurejau spec lengva nes vaje vaje
vat gerai sitaip, dabar vaikai prisikrauna pilnas kuprines vos pavelka...kuprine uz vaika didesne
tortas su suriu ir pelem bus,staltiese,serveteles..mes tik kavinsimes ir tortas ,jokiu uzkandziu
viskas klaseje paliekama,kai ka nesasi kas namu darbam
ir maista darysi atitinkama temai?
o vaikams visa tenka nešiotis, ar gali pasilikti klasėje?