Sveikos, įžengusios į trečiąjį vasaros trimestrą! :)

Sveikos, įžengusios į trečiąjį vasaros trimestrą! :)

01. Aug 2011, 08:50

Labas rytas, mielosios brangiosios. Jau pasirąžėte, išsimiegojote ar dar su chalačiukais slampinėjate. Tik nesakykite, kad laikas taip greitai bėga ir vasara tuoj tuoj prabėgs...Ji ir taip prabėgs, tad džiaukimės likusiomis rūgpjūčio akimirkomis.

 

Mūsų su dukryte šiandien kaip niekada puikios nuotaikos, puikus rytas :) O ką čia slėpti, kai toks ĮVYKIS - juk gimtadieniai būna ne kasdien, ar ne. Šešeri metai tai ne juokas :)

 

Tad šiandien man visai nedarbinės nuotaikos. Jau rašaus ant lapelio, kada paimti tortą su Princese, kada tą, kada aną...Oi pašėls Saulutės draugų būrelis iš septynių merginų ir vieno vaikinuko :) Tikiuosi, išsipildys šiandien visos dukrytės svajonės!

 

Nors ir nelabai kuklu savo dukrytę sveikinti su gimtadieniu čia, viešai, bet jau manoji nuo vakar labai prašė: "Mamyte, ar tu mane pasveikinsi savo Mamyčių klube?" :)

 

Dar kartą jus visas su Rugpjūčio pradžia! 

 

Puikios nuotaikos ir jums šiandieną!

 

 

MK portalo red. Eglė

 

Ar bus šią savaitę norinčiųjų įkelti temas Pokalbiuose? Ačiū spygly1 už praėjusios savaitės budėjimą.

01. Aug 2011, 15:53

mano 9

01. Aug 2011, 15:51

kada tavo?

01. Aug 2011, 15:51

👋 stai mes ir gryzom 😛 turiu pusvalanduka,paplepet,vaziuosiu vyrioko savo ir tada valgyt gaminsiu 😛 burokeliu sriuba su frikadelemis ir grybais 😛

01. Aug 2011, 15:44

a tai mano pirmiau 😃

01. Aug 2011, 15:42

12d sio men

01. Aug 2011, 15:41

ak sitkaip ir kada

01. Aug 2011, 15:41

Gabrieliaus 2 gimtadienis 😉 idomu dar kaip paciai pavyks 😃

01. Aug 2011, 15:39

vat matai..lt kazin kaip, dabar nezinau, besimokanciuju nera.

01. Aug 2011, 15:39

paskutine nuotrauka 👍 cia kokia proga

01. Aug 2011, 15:38

dar va tokiu padaryt galvoju 😀

01. Aug 2011, 15:36

nu ka plepat, pas mus cia pila ir gan normaliai lietutis

01. Aug 2011, 15:34

as galvoju padaryt karsta koki lengva ir zaismingai pateikta,uzkandziuku kazkokiu ir koki vaisiu eziuka ar leksteje vaivorykste is vaisiu.visgi jei geras oras busim lauke ir koki pusdieni vaikai lauke zais,tai manau isalks.bet noriu kad visas baliukas butu linksmas ir smagus vaikuciam

01. Aug 2011, 15:33

po 150 eur abiem pirkau,viduje viskas yra na pianalas su priemone,sporto tase

01. Aug 2011, 15:32

vat vat, o gera kuprine be 200negausi, o pirkti privalai gera, kad stubuyriukui gerai butu.

01. Aug 2011, 15:31

mes pirkom 900gr kuprine,ziurejau spec lengva nes vaje vaje

01. Aug 2011, 15:30

vat gerai sitaip, dabar vaikai prisikrauna pilnas kuprines vos pavelka...kuprine uz vaika didesne

01. Aug 2011, 15:30

tortas su suriu ir pelem bus,staltiese,serveteles..mes tik kavinsimes ir tortas ,jokiu uzkandziu

01. Aug 2011, 15:29

viskas klaseje paliekama,kai ka nesasi kas namu darbam

01. Aug 2011, 15:29

ir maista darysi atitinkama temai?

blogietee blogietee 01. Aug 2011, 15:29

o vaikams visa tenka nešiotis, ar gali pasilikti klasėje?

1 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 29