Labas rytas, mielosios brangiosios. Jau pasirąžėte, išsimiegojote ar dar su chalačiukais slampinėjate. Tik nesakykite, kad laikas taip greitai bėga ir vasara tuoj tuoj prabėgs...Ji ir taip prabėgs, tad džiaukimės likusiomis rūgpjūčio akimirkomis.
Mūsų su dukryte šiandien kaip niekada puikios nuotaikos, puikus rytas :) O ką čia slėpti, kai toks ĮVYKIS - juk gimtadieniai būna ne kasdien, ar ne. Šešeri metai tai ne juokas :)
Tad šiandien man visai nedarbinės nuotaikos. Jau rašaus ant lapelio, kada paimti tortą su Princese, kada tą, kada aną...Oi pašėls Saulutės draugų būrelis iš septynių merginų ir vieno vaikinuko :) Tikiuosi, išsipildys šiandien visos dukrytės svajonės!
Nors ir nelabai kuklu savo dukrytę sveikinti su gimtadieniu čia, viešai, bet jau manoji nuo vakar labai prašė: "Mamyte, ar tu mane pasveikinsi savo Mamyčių klube?" :)
Dar kartą jus visas su Rugpjūčio pradžia!
Puikios nuotaikos ir jums šiandieną!
MK portalo red. Eglė
Ar bus šią savaitę norinčiųjų įkelti temas Pokalbiuose? Ačiū spygly1 už praėjusios savaitės budėjimą.
tai kad jūs dar visokių pupelių darot, kamblių 😃
Nepavydėk 😃 Mielai vietom pasikeisčiau, nes kai varyt trilitrekais tai nu nnnnn 😪 Man užtektų mažumėlės, bet kur tau . . .
tai va, mano mama kai priraugia kopūstų du didelius didelius puodus aukštus tokius, tai per tris mėnesius jų nelieka, nes visiem pažįstamiem ir ne, išdalina..o vargsta dėdama tuos kopūstus, maišais juos tempia iš turgaus..nu žodžiu
Kristina, galima nesivešt, o pas mamą viską pasigamint ir tik parsivešt į miestą 😉
Šįmet nesodinau nei cukinijų, nei moliūgų, uogienę valgo tik tėvukas ir mano močiutė tai vis važiuoju ir nuvežu, dar podei taip ir išvežiot baigiu liko gal porą kur privariau su melionais, aš jų nemėgstu . . .
tai uztenka agurku pomidoru,ko dar nori?😀 nu gal reiktu paprikos nusiprikti 😀
Nu jo, yra toks žodis "kamblys", tik kažkaip jo nevartoju, dabar pradėsiu ir aš sakyt: kamblukus darau 😀
aha,tas davimas,idejimas
o tokiu nesamoniu nelabai suprantu... man butu gila atiduoti,juk tiek darbo ideta 🤓|
iš tikro aš jums baltai pavydžiu, kad galit marinuotis viską.. na man nebent reiktų iš mamos parsitempt daržovių, nors nieko ypatingo jie neaugina, agurkus, pomidorus, va bus ir moliūgų... tai moliūgų laukiu labai
tai vis ir galvoju, negi važiuot į ūkininkų turgų, pirkt tas daržoves ir marinuotis
Laimonda, kaip pirmi metai, tai ir man patiko, visada mamai padėdavau, bet kai dar gyvenau pas tėvus, kaip išėjau, tai dar neteko prisidėti prie žiemos atsargų kaupimo 😉 visai smagu kai žinai kad sava gaminta 😉
o mes tuos lapus ir stiebus vadinam tiesiog lapyne😀
Va būtent ne urmu, bet kai ne vieni esam tai ir reikia, nes kaip užvažiuoja tai ir kopūstų ir agurų iš sandėliuko taip ir nešam 😃 Nors užtektų trečdalio kiek darom 😪
man patinka tokia veikla,bet ne urmu o sau mini
Čia gal tarmiškai tie kamblukai, įlįsiu į žodyną pažiūrėt, net smalsu pasidarė 😀 Jau ir vakar norėjau tavęs paklaust dėl jų 😀
Aš kaip tik jaučiu ateis kažkada eilė tapt anyta, močiute išvis neiko nemarinuosiu ir nevirsiu, tikiuos taip 😃 Nors kai yra galimybė tai kodėl ne. Aš dar pas močiutę savo gyvenau jau padėdavau, o obuolienę visad pati viriaus tai taip ir pas vyro obuolienės kasmet, nes laaabai mėgstu 😀
nu gerai begu..gal vakarosit kas? uzmeisu aki veliau
a, na vienu žodžiu daug paprasčiau 😃
Ką žinau, sakom, burokų lapai ir stiebai, ir tiek 😀
na matai suvalkietiška prakalbo 😃