Švaros mėnuo su Ringuva

Švaros mėnuo su Ringuva

08. Apr 2021, 00:00 RenataŪselienė RenataŪselienė

Savo šeimoje skelbiu balandį - švaros mėnesiu.

 

Didelė šeima - daug ir skalbinių. Bet svarbiausia, kad skalbiniai būtų skalbiami su tinkamomis priemonėmis ir nesukeltų alergijų. Kas jau mūsų šeimoje pasitaikė ne kartą. Man patogiausia yra kapsulės arba skalbimo skystis. Miltelių neperku jau gerą penkmetį. Kodėl? Nes jų pastoviai pribarstau ir lieka likučiai skalbimo mašinos priemonių stalčiuke. 

Šį kartą turėsiu galimybę susipažinti su Ringuvos naujiena - skalbimo kapsulėmis spalvotiems ir baltiems skalbiniams. Kas jau patiko - kad maišelis, kuriame sudėtos kapsulės kompaktiškas, puikiai rasiantis sau vietą spintoje, ir neturi aitraus kvapo, kaip kitos skalbimo priemonės. 

Šios kapsulės aplinkoje lengvai biologiškai suskyla. Be dažiklių, kvapiklių ir konservantų. Rekomenduojamos vaikų ir jautrią odą turinčių žmonių drabužiams skalbti. Efektyviai skalbia spalvotus ir baltus audinius 30-60°C temperatūroje. Skirtos skalbti visų tipų spalvotus ir baltus audinius, išskyrus vilną ir šilką.

 

Dar viena Ringuvos naujiena - higieninis paviršių valiklis su eukaliptų eteriniu aliejumi.

Eukaliptas  pasižymi antibakterinėmis, priešuždegiminėmis bei oro valančiomis savybėmis. Puikus būdas "atgaivinti" namų pairšius ir apsisaugoti nuo sklandančių virusų. Jau žinau, kokie paviršiai pirmiausia bus nuvalyti.

Ringuvos higieninis rankų gelis su ekologišku citrinų eteriniu alieju ir pantenoliu tikrai keliaus į mano rankinę ir bus naudojamas vykstant į parduotuves. Tokią priemonę tiesiog būtina turėti visuomet po ranka ar rankinėje. Juk saugotis dabar, kaip niekada, tapo įprasta ir natūralu.

Higieninis Linea gelis rankoms su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi šalina nešvarumus bei užtikrina rankų higieną. Aš įsivaizduoju, kad tai puiki priemonė kelionėse, būnant kieme, išvykose ar gamtoje, kai nėra galimybės nusiplauti rankas, o taip norisi gaivos jausmo. 

Dėl rankšluostuko jau vyksta muštynės, kuriam gi jis atiteks. Sugalvojau puikų būdą, kaip be peštynių jį kažkam duoti. Kas tvarkingiau susitvarkys savo kambarius, tas ir gaus. Nors ne faktas, kad nesusigundysiu nupirkti kiekvienam po vieną.

Jau dabar matau, kad iš šių gaminių du tikrai taps mūsų draugai kasdieniame gyvenime, ypač vasaros laikotarpiu, kai vėl aktyviai leisimės į kasdienes išvykas.

 

Ačiū Mamyčių Klubui bei Naujoji Ringuva už gausias ir vertingas dovanas.

 

RenataŪselienė RenataŪselienė 11. Apr 2021, 13:36

Simona, aš Ringuvos produkciją atradau būtent MK dėka. Tindi prausiklis tapo mūsų išsigelbèjimas ir kasdienis draugas po vasarą patirto nudegimo. Gal iš tos meilès produkcijai ir pavyksta gražiai aprašyti 😀

Simonadub Simonadub 10. Apr 2021, 08:19

Priemones ir man labai patinka , o koks jūsų nuostabus straipsnis