Svajonių koliažas

Svajonių koliažas

31. Jan 2021, 19:27 irmantaite irmantaite

Tegul išsipildo visos jūsų svajonės, dažnas girdėjome tokį palinkėjimą. Dar kartais primenama, kad svajotume atsakingai, nes ims ir išsipildys ta svajonė.

Koliažas stebuklingas būdas susigaudyti  savo svajones į vieną vietą. Tiesiog išsigryninti iš visos tos aplinkos ko tikrai norime, kas mums aktualu ir visa tai susiklijuoti. Man tai kažkiek panašu į savo norų susirašymą, tikslų siekimą. Kasmet pasidarydavau po tokį sąrašą ir metų gale visai įdomu būdavo peržvelgti kiek pavyko tikslų pasiekti. O šiemet pasidariau koliažą. Tai primena kažkiek vaikystės žaidimą. O šiam pažaidimui tereikia senų, nebenaudojamų žurnalų, žirklių, klijų ir popieriaus ant ko klijuosime. 

Žinoma, dar reikėtų susiplanuoti laiką ir skirti ramią valandėlę sau, kad išsigrynintume norus. Sustoti ir pasiplanuoti. Tai gan lėtas užsiėmimas, bet toks vertingas pabuvimas su savimi.

Galima pasidaryti ne vieną koliažą: norimų brangesnių pirkinių, svajonių ar net darbinio koliažo. Tikslų iškėlimas ir vizualizavimas sako pritraukia tuos dalykus kurių norime.

Beje, koliažą galimą įrėminti. O kitoje pusėje susirašyti kokių tikslų siekiame.

Gaila, jog dar negalimi susitikimai su draugėmis, būtų smagus pasibuvimas klijuojant norų koliažus. 

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 01. Feb 2021, 13:13

Super!

Gintarep Gintarep 31. Jan 2021, 23:41

?