"Surink Lietuvą" - beveik į pabaigą! Marijampolė

"Surink Lietuvą" - beveik į pabaigą! Marijampolė

10. Aug 2021, 13:28 picama picama

Kai pradėjome rinkti Lietuvos savivaldybių magnetukus, maniau, užtruksime ilgiau! 2019 m. vasarą įsigijome pirmąjį magnetuką, o šiandien jau turime beveik visus surinkę- trūksta tik Kuršių Nerijos ir Šilalės magnetukų!

Kai visa šeima noriai įsitraukė į šias keliones, kai sūnus pasiūlo važiuoti ten, kur dar nebuvę, kai ieškome, ką įdomaus aplankyti, kur apsistoti nakčiai- visas procesas ir nuostabios kelionės tikrai neprailgsta, renkant tuos mažus 60 magnetukų!

Savaitgalį surinkome paskutinį regioną- Suvalkiją! Apsistojome Marijampolėje, ir noriu pasidžiaugti, koks gražus miestas! Kažkada seniai esu ten buvusi, bet dabar nuvykus, pasijutau tarsi būčiau užsienyje! Tvarkinga, mažos gatvelės, mažiaaukščiai namai, o dar ir tikslas pasivaikščiojimui- rasti gatvės meno kūrinius! Ir pramoga, ir sveikata, ir grožis viename! 

Pradėjome centre, prie savivaldybės pastato ir miesto aikštės.

Aplankėme ir garsiąsias Marijampolės kates, žaidžiančias su vandeniu. Aprašymas byloja, kad sugalvojus norą ir palietus 3 kates, jis išsipildys!

Aplankėme ir gražiausia tituluojamą traukinių stotį Lietuvoje! Tikrai jos išorė didinga!

O kadangi oras buvo lietingas, užsukome ir į sinagogą, kurioje eksponuojamos parodos. 

Visų gatvės meno kūrinių neapėjome, nes jų vis kasmet papildoma, o ir oras pasivaikščiojimams buvo nelabai tinkamas, tačiau pats miestas mums labai patiko!

 

P.S. Ar jūs renkate tokius "Surink Lietuvą" magnetukus?