Sporto klubas... pajūry

21. Sep 2017, 10:00 Aistė_mamyciuklubas.lt Aistė_mamyciuklubas.lt

Ar kada svajojote apie sporto klubą ant jūros kranto? Klaipėdietės mamos tokį turi – tiksliau, kiekvieną sekmadienio rytą susitinka pajūryje ir kartu su trenere Rasa Vilkiene sportuoja. Kartu pasitreniruoti nusprendė ir naujoji laidos "Mamyčių klubas" vedėja iš pajūrio Eglė. Pasidaliname jos įspūdžiais.

"Kad būtų linksmiau į treniruotes mamos ateina kartu su savo mažyliais. Mano mažylis – nieko sau mažylis, Maja sveria 20 kilogramų! Bet, mamos, atvirai Jums sakau – nėra pasaulyje lengvesnio, gražesnio ir mielesnio svarmens už savo vaiką :)

Plačiau apie treniruotę pajūryje matysite jau šį sekmadienį „Mamyčių klube“, o kol kas dalinuosi ką pasakojo trenerė Rasa:

  • Net ir 15 minučių mankšta kartu su vaiku – jau didelis pliusas abiems.  Sportuodamos kartu, ne tik rodysime gerą pavyzdį vaikui, bet ir smagiai praleisime laiką, o jei treniruotę atliksime lauke – prisidėsime prie vaiko grūdinimo, imuniteto stiprinimo.
  •  Kad mankšta būtų smagi, Rasa pataria nepaversti jos prievole, neva „mama liepė, reikia daryti“. Tai turi būti smagus, lengvas „dūkimas“ su vaiku.
  •  Rudens vėjo trenerė Rasa ragina nebijoti, o gerai apšilus, bent po 15 minučių mankštos, lauke minutę ar dvi pabėgioti basomis – taip pamasažuosime pėdas ir sustiprėsime.
  •  Norintiems išvengti ligų – reikėtų nepamiršti ir kontrastinio dušo, primena Rasa.
  •  Sveika, energinga ir žvali mama – geriausia savo vaikui. Mankšta suteikia gerų emocijų, tad po jos – gera nuotaika garantuota. Tad ko dar laukti? Dėkim visus pasiteisinimus toli toli į tamsią spintą, čiupkim mažylius ir pirmyn į savo, nuosavą sporto klubą :)

20170921115514-88450.jpg

floryte floryte 22. Sep 2017, 20:35

Tiesiog super sportas! Abipusis malonumas👍😀