Socialinė akcija, skatinanti moters meilę sau, plinta po Lietuvą

Socialinė akcija, skatinanti moters meilę sau, plinta po Lietuvą

18. Jun 2015, 11:03 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Tūkstančiai Lietuvos moterų, tarp jų – ir žinomi pramogų bei mados pasaulio veidai (muzikos atlikėja Elena Puidokaitė, radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, drabužių dizainerė Jolanta Talaikytė, papuošalų kūrėja Toma Jankauskaitė) – noriai priima komplimentus ir dalyvauja socialinėje akcijoje „Tu atrodai nuostabiai...“

20150618110935-16271.jpg

Idėjos iniciatorius – mados žurnalas „L'Officiel“ – tikina, kad būtent susidomėjimas šiuo projektu jį išaugino iki socialinės akcijos, plintančios po visą šalį. Šios socialinės kampanijos esmė – geras emocijas dovanojantis, moterų meilę sau ir savivertę skatinantis veidrodis, į kurį kaskart pažvelgusi moteris mato komplimentą „Tu atrodai nuostabiai...“

TU ATRODAI NUOSTABIAI... – tai mados žurnalo „L’Officiel“ komplimentas, matomas kiekvieną kartą pažvelgus į veidrodį. Nesvarbu, aukšta ar žema, liekna ar stambi, tamsiaplaukė ar šviesiaplaukė, galbūt ne absoliučiai tobula, tačiau kiekviena moteris neabejotinai yra nuostabi... Vidumi ir išore. Tai kassyk pažvelgus į veidrodį primena „L’Officiel“.

20150618110958-69496.jpg

Viskas prasidėjo nuo įspūdingo auksarėmio veidrodžio, tapusio žurnalo „L’Officiel“ simboliu... Prieš trejus metus sukurtas atributas keliavo su redakcijos darbuotojais po įvairius renginius, fotosesijas, kolekcijų pristatymus, parodų atidarymus ir bylojo aplinkiniams komplimentą „Tu atrodai nuostabiai...“ Moterys ir vyrai pamėgo jame įamžinti savo atvaizdą. Fotografijomis dalijosi socialinėje žiniasklaidoje, siuntė redakcijai klausdami: kaip gauti tokį komplimentą kasdien iš savo veidrodžio... Pagaliau sumanėme padovanoti šią „L’Officiel“ pagyrą visiems. Taip subrendo socialinė akcija.

20150618111018-19570.jpg

Kovo mėnesį užgimusi kampanija, prasidėjus vasarai įgavo pagreitį. Išdalijusi keletą tūkstančių kampanijos simboliu tapusių lipdukų, klijuojamų ant veidrodžio, mados žurnalo redakcija suprato – tai tik pradžių pradžia, o kiek dar visko nuveikti... Ir štai įsikišo fortūna – prie akcijos geranoriškai prisijungė madingas ir socialinėms kampanijoms neabejingas partneris parduotuvių tinklas „Monton“. Nuo šiol „L’Officiel“ komplimento lipdukų galima rasti „Monton“ parduotuvėse visuose Lietuvos miestuose. Akcijos sumanytojus ir dalyvius geranoriškai palaiko „Bioderma“ bei muzikalusis partneris – radijo stotis „ZIP FM“.

Tačiau labiausiai džiugina socialinėje kampanijoje aktyviai dalyvaujančios, prie „Tu atrodai nuostabiai...“ lipdukais papuoštų veidrodžių besifotografuojančios moterys. Tarp jų – ir žinomi pramogų bei mados pasaulio veidai: muzikos atlikėja Elena Puidokaitė, radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, drabužių dizainerė Jolanta Talaikytė, Agnė Deveikytė, papuošalų kūrėja Toma Jankauskaitė, daugelis kitų...

Socialinės akcijos nuotraukos - Vido Černiausko.

Socialinės akcijos esmė:

Ieškok lipduko su užrašu „L’Officiel“: Tu atrodai nuostabiai...“ visose „Monton“ parduotuvėse.

Fotografuokis prie veidrodžių su užrašu „L’Officiel“: Tu atrodai nuostabiai...“ „Monton“ parduotuvėse ar matavimosi kabinose.

Teiraukis „Monton“ konsultantų ir gauk lipduką. Klijuok jį ant savo veidrodžio namuose, darbe ar ten, kur praleidi daug laiko.

Įamžink savo atvaizdą, kad būtų matomas komplimentas „L’Officiel“: Tu atrodai nuostabiai“...

Žymėk #tuatrodainuostabiai ir #monton. Kelk nuotrauką į „Facebook“ bei „Instagram“. Pasirūpink, kad „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose nuotrauka būtų matoma viešai, arba siųsk atvaizdą privačia žinute į „L’Officiel Mada“ paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“.

Po nuotrauka parašyk 1 sakinį, kodėl jautiesi nuostabi.

Dalyvauk žaidime ir laimėk puikių prizų.

Tapk akcijos, skatinančios moters meilę sau, dalimi.