Skanūs paršeliai Naujųjų metų sutikimui

Skanūs paršeliai Naujųjų metų sutikimui

31. Dec 2018, 13:32 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Laba diena visoms,

Su artėjančiais Naujaisiais Kiaulės metais!

Linkiu jums, kad metai būtų geri, be kiaulysčių, kad būtumėt laimingos, kad nepritrūktų energijos ir idėjų bei kūrybiškumo savo ir savo mažųjų laisvalaikiui :)

O dabar idėja stalui - rožiniai paršeliai. Ją įgyvendinti spėsite net dabar. Viskas, ko reikia, tai kiaušiniai ir mėgstamas įdaras.

Įtariu, kad burokėlių namie turi kiekviena šeimininkė. Taigi, vieną virtą burokėlį užpilame verdančiu vandeniu, kad vanduo nusidažytų raudonai. 40-čiai minučių sudedam į jį virtus luptus kiaušinius. ( Aš burokėlio neviriau. Turėjau pirktinių tarkuotų virtų burokėlių. Įdėjau porą šaukstų.)

Aš įdarui naudojau sūrį, česnaką ir tų pačių kiaušinių trynį, bet vietoj sūrio galite dėti vištienos kepenėles, šprotus ar menkių kepenėles. Viską, ką mėgstate tiesiog sumalkite iki košelės.

Kiaušinius ištraukite iš  burokėlių vandens ir nusausinkite. Perpjaukite ne per pusę, o atpjaukite maždaug trečdalį. Atsargiai įdarui išimkite trynius. 

Prikimškite didžiąsias puseles įdaru ir suguldykite būsimus paršiukus ant "žolytės". Aš naudojau krapus ir agurkus, bet galite dėti ant salotos lapų. Gal net ir gražiau.

Tada gaminame šnipus ir ausytes bei uodegytes. Juos darome iš tų mažesnių puselių. Apskritimus išpjoviau su butelio kakliuku ( per storas vietas nupjoviau), skylutes nosyje padariau su švirkštu be adatos. Galima ir su šiaudeliu nuo vaikiškų sulčių. Taip pat padariau skylutes akytėms. Išpjaunam trikampiukus ausytėms ir plonas juosteles uodegytėms

Į akyčių skylutes sukišame juodus pipiriukus. Jei neturit, galite pasmulkinti alyvuogę.

Įpjauname vietas ausytėms, kad tilptų viena trikampiuko kraštinė ir vietas uodegytėms.

Šnipus priklijuojame su trupučiu majonezo. 

Sukišti viską tvarkingai man pasirpasirodė sunkiausia dalis. Bet truputis kantrybės ir viskas įmanoma. Beje, vyresni vaikai galėtų padėti.

Gauname tokius šventinius mielus paršelius - Naujųjų metų simbolį. Sako, kiaulienos sutikimo stalui reikėtų atsisakyti, bet kiaušiniai puikiai tinka, kiaulytė nesupyks.

Taigi, skanaus! Chriu chriu!

20181231132752-50253.jpg

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 01. Jan 2019, 13:16

<3

ramune. ramune. 31. Dec 2018, 15:09

Kaip išradingai 👍 ačiū už idėją 😀