Skanaujame Laba Aviža produkciją

Skanaujame Laba Aviža produkciją

16. Oct 2018, 18:19 dovilebu dovilebu

Pirmoji pažintis su LABA AVIŽA produkcija prasideda atidarius paštomatą ir pajutus tikros naminės duonos kvapą. Labai nekantraujame paragauti :) 

20181016180944-37892.jpg

Savaitgalio pusryčiai jau buvo aiškūs: karšti sumuštiniai su sūriu. Sumuštinių duona su 51 % visagrūdžių avižų tinka tiek skrudinimui, tiek valgymui paprastai. Mūsų 6-metė dukrytė Rugilė ją skanavo vieną ir galiu pasakyti, jog atrado naują mėgstamą "baltą duonytę". :)

20181016181846-81537.jpg

LABA AVIŽA batonas su 22% avižų mūsų šeimai įsiminė labiausiai. Kaip Rugilė sakė " man patinka tos sėklytės", nes tos sėklytės tai linų sėmenys, kurie atrodytu paprastam batonui suteikia puikią tekstūrą. Nepatikėsite, bet per dvi savaitgalio dienas šis batonas tiesiog išnyko. Mano vyras jį valgė, nepatikėsite su kuo, su sutirštintu saldintu pienu kaip didžiausią desertą. Pabandykite, nes tikrai gardu.

LABA AVIŽA porcijinės duonelės yra tobulas suvožtinių ingredientas, kuomet galima tarp dviejų duoneles pusių sutalpinti savo vaizduotę.  Man gal norėjosi daugiau pačios duonelės, nes dabar atrodė, kad valgau labiau plutelę. Ši duonelė išsiskyrė rūgštesniu skoniu. Tad puikiai derėjo su salotos lapu, krevetėmis ir majoneziniu padažu.

Labai dėkojame visa šeimyna už galimybę paskanauti šios puikios LABA AVIŽA produkcijos ir manau, kad turime naują mėgstamą produktą.

Ačiū ir skanaus. :)