Sveikutės. Mūsų rytas šiandien ilgesnis.. išgėrėme vaistukų begalę ir toliau žaidžiame..
Nenoriu šnekėti apie nieką :D Tad tegu būna minčių LAISVADIENIS :D
Šiandien darbelių daug neturiu, ateis tik draugė su šeimyna, tad kepsiu varškės apkepą pagal Raimondą :) Pas mus oras apsiniaukęs, tad prie miego ir traukia :( Atrodo, palijo vieną dieną ir gana :)
Su artėjančia MAMOS diena!
👍 batukai 😉
oi kokie grazuciai 😍 gaila, kad internetu pirkti negalim ☹ keltis aukstoka ir dar platus pirsciukai. tai turim matuoti butinai
Aš visus batukus perku internetu, ortopedas pasakė, kad labai geri, o ir mažylei patogūs, odiniai, pagal visus reikalavimus ir kainos labai normalios 65-85 lt, kai kitur virš 100 ir 150...
http://www.ltvaikas.lt/drabuziai/batai/mergaitems
as irgi i tokias ziurejau. bet kadangi aplinkui pigesniu niekur nebuvo basuciu teko imti tas. O buvo dar uz 110, bet jau man per brangu ☹
sveikos mamytes... kalbant apie basutes man svarbiausia, kad butu su visais ilinkimais, vaiko pedutei, ir kad but odines... visada tik tokius batus perkam ir jiems pinigu netaupom... nupirkom vaa sunui savo uz 80 lt.
su basutem tai tikrai kainos kosmines. as ketvirtadieni gariunuose buvau tai nupirkau panai ispardavime basutes uz 28lt.
Sveikutes, mes va is turgaus parvarem tik. nupirkom panai basutes. Bliamba kokios brangios 50 lt mokejau. paguoda nors ta, kad odines 😀 db panele pamaitinsiu ir eis pokaituko, o as prie darbu 😉
ale kiek musu mazai😀
Aciukas 🌷 tikrai svarbiausia, kad sveikas butu, kad gimdymas lengvas, o paskui mazylis augtu gerai ir nesirgtu 😀 Poryte gerai ir tetukas laimingas ir mamyte, ko daugiau bereikia 😀
nu gal del vyro norisi broliuko, nors sako kad tas pats. kaip sakei svarbiausia sveikas kad butu😀
Šaunuolė tu 😀 tikrai daug prideda, kad mažoji myli ir pavydo nerodo broliukui, o šis ramus auga 😀 kantrybės tau, su tėtuku bus lengviau 😀
Giedrut turėsit gražų leličiuką 😀 manau svarbiausia, kad būtų sveikas ir stiprus, nors turint mergytę turbūt norisi broliuko, ar ne? 😀
smagu ka porike. kazi ka mes turesim😀
Na sukuosi, kas belieka 😀 palengvina tai, kad Urte nepavydi broliui, o mazylis pakankamai ramus valgo ir miega. Aisku sunku vienai, jau po menesio pasireiske nuovargis, bet nieko, liko menesiukas ir geguzes gale jau keliausim pas tetuka 😍 🤣
Ir jums gero savaitgalio 😀
labas labuka mes jau namie, pirmadieni septinta ryto vel - i sanatorija 😀 sestadienis cia lazdynuse visai puikus - gero sauleto savaitgalio jums 😀 😘 E.
pas mus irgi rodo tik 15 laipsnių, mažiukė miega, tai eisiu virti jai pietukus. Ievuttyte, kaip tau sekasi su dviem aukseliais? ar labai sunku?
nu pas mus irsviecia tik vejas saltas
pas mus saulyte sviecia 👍
vajetau vejas tai ne siltas tik 15silumos
Laba ryta 🌷 o jum eilinis savaitgalis. tetukas toli ☹ oras grazus, bet niekur negalim isvykt. planuose turiu namu kuopima, jei tik vaikai leis 🤔