Savatgalis... tiek daug turėjau planų, o va mano pana susirgo. Sloga didžiausia, akytė traiškanoja. Šiandien net į darželį nenuvažiavome, važiuosim pas daktarytę :(
Vakar buvau pas Austėją darželyje, labai patiko renginys, nors jis trūko apie 15 min., bet tik pamačiusi vaiką susigraudinau, o kai uždainavo dainelę - buvau be žado :) Didžiuojuosi savo mergyte :)
Kadangi mano Austėja susirgo, norėčiau pašnekėti šiandien su jumis apie ligas. Kokiomis ligomis jūsų vaikučiai dažniausiai serga? Austėja labai mažai serga, o jei serga, tai tik sloga, kosuliukas.
Kaip suserga jūsų vaikučiai, kokius tyrimus jums iškart atlieka? Kokius vaistukus turite namie? Apie tai galbūt daug kalbėta, bet vis tiek norėtųsi padiskutuoti dar..
Šiandien jau tikiuosi su jumis pabendraut daugiau, nes būsim visą dienelę namie. Nors kai atšilo orai, mūsų gretos sumažėjo :( Rimos žodžiai: "laukiam, kada lietus pradės lyti, tada bus mūsų vėl daugiau ";)
Šilto ir gero jums savaitgalio pradžios ;)
mes nebegeriam nieko kai baigem zuvu tauku viena tarpa vitam.gerem o daba nieko
o mes zuvu tauku negalim gerti. netoleruoja mazyles organizmas. iskarto viduriukus paleidzia
hm, gėrėm žuvų taukus, bet tik mėnesį..aišku, iki metukų D vitaminą..bet jis gi nestiprina imuniteto..daugiau nieko negeriam, nes jis alergiškas..o jūs geriat?
aaaaaaa, matai nezinojau tokio vaisto ☺
dantu tepaliukas dentinox, o daktarinas nuo pieneliges 😀
mes nuo puses metuku gerem zuvu taukus
o vitaminu jokiu negeriat?
mano vyresnysis nesirgo rimtai iki 3 metukų (na, kol nelankėm darželio viskas buvo ok), o paskui kad prasidėjo ligos ligelės.. o mažiuką rodos dar ilgiau maitinau negu vyresnįjį, bet jam vis sloga ,koso, sloga, koso..nesuprantu kas ir kaip, net dukart ligoninėj pagulėjom..
bliamba snd reikia jau tvarkytis troba, nes jau per tuos siltus orus nera vis laiko kada. ismiegam ir i lauka, po pietu vel i lauka. jauciu snd reikes imtis tvarkos, nes ir saldytuve reikia tvarka padaryti, ir skalbiniuose. Zodziu galetu greiciau nulyti. nebutu abidna, kad i lauka neisim 😀
as ir laukiu lietaus
as tai brontex, umckalor, vibrocil, ibufen. va vaistai musu
nu reiskias, nebeduok. ziurek kas bus.
geriam.ji tik sulciu noredavo ir tai skiesdavau
ne tu viena per lietu atsigauni. Dievinu silta vasaros lietu, tada einu i lauka ir toks jausmas, kad visas blogas mintis nuplauna 😀
Labas rytas..būsiu turbūt nepopuliari, bet aš labai noriu lietaus. Man labai patinka kai lyja, aš tada atsigaunu visom prasmėm..
o kalbant apie ligas, neskubu vesti pas gydytoją..turiu namie ibufeno nuo temperatūros, žvakučių, purškalo į nosį, umcalor lašiukų, influcido, nuo kosulio sirupo.. nebent jau kažkas labai rimto, tada jau pas gydytoją kreipiamės
o arbatu negeriat?
buvau nustojusi duot ir praejo, vakar daviau. nu ka gers tik vandenuka ir gerai
ziurint dar kokias davei. mes morku kai pageriam, tada jau varo skystai.
nu nesmarkiai, matyt jau sulciu nebetoleruoja. vakar uzdaviau..
tai gal suvalge ka netinkamo? zinai kaip vaikai. ar smarkiai??