Ruošiamės Kalėdoms su BIOCOS academy

Ruošiamės Kalėdoms su BIOCOS academy

26. Nov 2021, 00:00 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Labai džiaugiuosi gautomis dovanomis iš BIOCOS academy. Tariu didelį ačiū rėmėjams ir Mamyčių klubui!

Noriu ir jums papasakoti apie gautas priemones, nes artėja gražiausia metų šventė Kalėdos ir tikiu, kad daugelis jau ima rūpintis kalėdinėmis dovanėlėmis.

Enziminis veido prausiklis su PHA rūgštimis

Dažniausiai veidui prausti naudoju micelinį vandenį, o štai prausiklių prisibijojau, nes mano oda labai sausa ir nuo prausiklių atsiranda nemalonus tempimo jausmas ar net odos pleiskanojimas. Prisibijojau ir rūgstinių valiklių. Kažkada bandžiau vieną, greičiausiai man per stirpų ir veidą labai nemaloniai graužė.

Tačiau Biocos academy prausiklis visiskai kitoks. Jis labai švelnus, tinka ne tik sausai, bet ir jautriai odai. Jis nesukėlė jokių nemalonių pojūčių. Naudoju jau apie savaitę ir esu labai patenkinta. Oda tarsi atsigavo, puikiai nuvalo ir makiažą.

Labai patoguaqs buteliukas, kamštelis atsidaro, o ne atsisuka. Koks čia patogumas? Na mamai, kurios viena ranka dažnai būna užimta papildomais reikalais ir veidą dažnai valau bėgiodama paskui savo kleckus, tai labai patogu - spragt ir jau prausiesi, o tada toliau bėgi.

Kvapas man pasirodė neutralus, labiau į gaivos pusę. Nors tai unikalus granatų, žvaigždžių vaisių, pasiflorų, kivių, mangostano, ananasų, ličių, indinio zizifo ir guavos ekstraktų mišinys, tačiau mano nosis visiškai neparfumerinė, sugebėjau išskirti tik ananasų dvelksmą. Labai malonu ir neerzina. Beje, jūs galbūt pajusite visai kitą akordą. 

Prausiklis 100% natūralios sudėties. Vaisių enzimai efektingai šveičia odos paviršių, gerina veido odos tonusą ir tekstūrą.  Be to, tai natūralūs antioksidantai, kurie padeda kovoti su priešlaikiniu odos senėjimu. Man, kaip jau perkopusiai 35-erių metų ribą, tai labai svarbu. Gaila, kad apie tai nesusimąstydavau būdama jaunesnė. 

Dar vienas aktualus dalykas -  PHA rūgštys. Va jų ir prisibijojau dėl to žodžio - rūgštys. Tačiau šios vaisių rūgštys šveičia odos paviršių labai švelniai, užtikrina optimalų odos atsinaujinimą be jokio dirginimo. Stimuliuojama kolageno gamyba. Tai taip pat labai svarbu brandžiai odai. Jaučiamas drėkinimas. Galiu pasakyti, kad tikrai pagerėjo odos tonusas . PHA sudarančios molekulės veikia tik odos paviršių, netrikdydamos gilesnių odos sluoksnių, todėl drąsiai gali naudoti ir tos moterys, kurių oda sausa ar jautri.

HEMP maitinamasis veido kremas su kanapių aliejumi

Tai maitinamasis-apsauginis veido kremas su kanapių aliejumi. Beje, sudėtyje yra ne tik kanapių aliejaus, bet ir simondsijų aliejaus, kuris ne tik drėkina, minkština odą, bet ir veikia priešuždegimiškai.

Sviestmedžių aliejaus, kuris saugo nuo šalčio, vėjo ir drėgmės praradimo. Tai labai aktualu šaltuoju metų laiku. Tiek lauke, tiek šildomose patalpose.

Pats kanapių aliejus - vitaminų, riebiųjų rūgščių ir mikroelementų šaltinis.  Jis vienu metu ir drėkina ir maitina odą, padeda kovoti su prieslaikiu senėjimu. 

Esantis sudėtyje hamamelių hidrolatas padeda sumažinti odos jautrumą, niežėjimą, paraudimus.

Ir nors sudėtis labai turtinga, man pirmomis sekundėmis kvapas pasirodė labai saldus ir labai pažystamas. Tarsi karamelė ar cukraus vata. Paskui pagalvojau, kad gal panašiau į irisinius saldainukus.

Ir tik po to, kai kremas sušyla nuo delnų, ima skleistis augalų kvapai. Kanapės jaučiasi nestipriai. Kur kas stipriau man pasijautė sviestmedžių aliejus. Šio kvapo šiaip nemėgstu, bet pasitepus veidą visi kvapai gan greitai išnyksta.

Kremas puikiai susigeria, nelieka jokio lipnumo jausmo ar blizgesio, kas dažnai būna su maitinančiais kremais.

Šios dvi priemonės puikiai papildo viena kitą ir tikrai tinka žiemai. Man labai patiko. 

Bet aš gi nebūčiau aš, užėjau ir į BIOCOS academy puslapį. Kiek ten įvairiausių priemonių veidui, kūnui, plaukams.  Priemonių rasite ne tik savo grožio ritualams, bet ir vaikams, vyrams ir net augintiniams!

Beje, BIOCOS academy yra ir dekoratyvinės kosmetikos ir net botaninių (natūralių) kvepalų.

O jei vien tik priemonių neužtenka ir norite pagilinti žinias kosmetikos, aromaterapijos ar parfumerijos gamybos srityje, galite nusipirkti ir pamokėles! Čia pat galite įsigyti ir priemonių kosmetikos ar kvepalų gamybai: eterinių aliejų, priedų, indelių. 

Žodžiu, BIOCOS Aacademy tvyro fantastiška ir labai moteriška aura. Rekomenduoju užsukti ir pačios pamatysite! Labiausiai džiugina, kad tai natūrali kosmetika.


 

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 27. Nov 2021, 00:43

Tikrai taip! Norisi visko! Be visų priemonių mane labai sudomino pamokėlės. Esu kažkada seniai buvusi kvepalų gamybos pamokoje, tik ne čia. Norėčiau išbandyti ir Biocos mokymus 😀

Gintarep Gintarep 26. Nov 2021, 18:38

Fantastika ???ir aš noriu ?