Ruduo - liūdnasis metų laikas?

Ruduo - liūdnasis metų laikas?

06. Oct 2012, 08:00

Sveikos, mamytės,

 

Ar jaučiate savo kailiu, kad ruduo yra liūdnasis metų laikas, kai dažniau nėra nuotaikos, kankina nepaaiškinamas nerimas ir liūdesys?

 

Juk paprastai sakoma, kad rudenį padaugėja besiskundžiančiųjų depresija...

 

Prisiminėme, kaip lygiai prieš metus buvome suradę 7 priežastis mylėti rudenį. Pamenate jas? Štai jos:

 

1. Rudenį galima rinkti kaštonus ir parsinešus namo žaisti su jais daug smagių žaidimų. Nuotraukoje - svistulkos dukrytė. 

6

 

2. Galima išsitraukti iš spintos spalvotą skėtį ir lakstyti per balas. Nuotraukoje - tiferRokas.

 

7

 

3. Tik rudenį vorai audžia nuostabius voratinklius, kuriuos galima parodyti mažyliui. Nuotrauka - iš wasaros fotoblogo.

 

5

 

4. Galima iki valios išsivolioti šiugždančiuose lapuose. Nuotraukoje - nefertiti dukrytė.

 

4

 

5. Antytės rudenį nori valgyti - galima išsiruošti jų palesinti. Nuotraukoje- dzestosvaikučiai.

 

1

 

6. Galima paskutinį kartą nučiuožti vaikiška čiuožyne. Netrukus jas padengs sniegas ir teks laukti iki kitų metų. Nuotraukoje - wasaros Gytis.

2

 

7. Rudenį galima mažyliui suorganizuoti puikią pamokėlę, kurioje jis sužinos apie spalvas (raudonas, žalias ir geltonas lapas), apie dydžius (didelis ir mažas lapukas), apie jų kiekį (vienas lapas ir daug lapų), apie jo išvaizdą (šlapias ir sausas lapas). Nuotraukoje -moskutes dukrytė Jugilė.

 

3

Jeigu žinote ir daugiau priežasčių mylėti ar nekęsti rudens, laukiame jų komentaruose. Ir linkime mums visoms 

 

Gražaus šeštadienio!

06. Oct 2012, 14:12

man taip pat ruduo patinka,kiekvienas metu laikas turi savo zavesio 😀

06. Oct 2012, 12:51

o as megstu rudeni...aisku, smagiau kai nelyja ir nevejuota, bet jei ir taip, kaip smagu susisukus i antklode sedet ir ziuret pro langa i lietuti barbenanti😉 be to, jau kazkur esu minejusi, kad man patinka ruoduo del to, kad po vasaros "visi sugryzta i savas vietas"😀 man patinka ir rudenio lapai, ir saulute rudenelio...

gintarerei gintarerei 06. Oct 2012, 12:29

as irgi maciau mus per telika 😃

06. Oct 2012, 11:33

labas rytas 😀 mes siandien jus matem per telika 😃 😃 😃 😃
nemegstu rudens, salta.

gintarerei gintarerei 06. Oct 2012, 11:15

sveikos 😀 man irgi ruduo nemegstamiausias metu laikas, jei reiketu reitinguoti...o nepatinak todel, kad vejuota ir dregna, negaliu pernesti dregmes. Jei ruduo visas butu sauletas ir sausas, tai butu bene graziausias metu laikas, bet tos lietingos, apsiniaukusios, niurios ir slapios dienos uzimta didziaja rudens dali, ir ta nuotaika tokia apninka slegianti kai apsiniauke...na daugiau minusiuku randu nei pliusu 😀

06. Oct 2012, 10:43

labas rytas, o as labai megstu rudeni. Tai benegraziausias metu laikas. Nes tiek spalvotu lapu, o kokie fainus buna pasivaiksciojimai, kai sviecia saulute. Jei lauke lyja lietus taip pat nebeda, tuo metu galima atlikti namuose darbus kuriuos vis neprisiruosdavome pasidaryti 😀 Rudeni susipazinau su svao vyru bei susituokeme 😀

06. Oct 2012, 10:15

labas rytas, as taip pat nemegstu rudens ypac kai toki orai kaip dabar, vejas, saltis ir lietus o kai buna grazi diena sviecia saulute labai smagu pasivaikstinet su vaiku tarp cezanciu yvairiaspalviu lapu 😍 bet deja tokiu dienu buna labai mazai, tad ruduo man vistiek nepatinka 😃 😃 😃

06. Oct 2012, 08:30

labas rytas, man ruduo nepatinka tik del 2 priezasciu- anksti sutemsta ir teslynai, bet myliu ji todel, nes mano abu vaikuciai gime rudeni 😀