Reportažas apie didelę vonią

Reportažas apie didelę vonią

03. Jul 2009, 00:00

Aš - didelė, man  jau pusmetukas. Moku šypsotis, sėdėti, vartytis, nuolat bandau  kalbėti, dainuoti, žaisti...

 

Merginos mėgsta puoštis

Šiandien kažkas neįprasto. Mamytė ir tėvelis viską krauna į didelę, didelę dėžę, kurioje aš galėčiau miegoti, žaisti. Tą dėžę jie vadina lagaminu.

Mane tai aprengia, tai nurengia...ir vis sako: “Angelėli, pasimatuokim“. „Angelėli“, kodel? Juk ankščiau sakydavo, kad mano vardas Birutėlė? Aš kantriai matuojuosi, džiaugiuosi, nes aš mergina, aš mėgstu puoštis...

Kur dingo kėdutė?

Atvažiuoja nepažįstamas dėdė ir aš sėdžiu ne savo kėdutėje, o pas tą dėdę mašinoje mamytei ant kelių. Valio! Aš jau didelė ir man nereikia atskiros kėdutės!

Nuvažiuojame į tokį didelį prekybos centrą, jį vadina oro uostu. Kodėl? Juk žmonių tiek pat ir vežimėliai panašūs kaip prekybos centruose?… Sėdim, aš netyčia užmiegu savo vežimėlyje, matyt, nuo įspūdžių pavargau, juk tiek daug šypsojausi dėdėms, tetoms, bendraamžiams.

Uždaryta dėžėje

Pabundu tokioje didelėje dėžėje. Ji su langiukais. Dėdės ir tetos sėdi labai arti vienas kito. Kai tik aš jiems nusišypsau, jie man sako: ”Oi, kokia graži mergytė, kiek dantukų, kokie gražūs”. Pavalgau ir vėl užmiegu. Kai nubundu, sako, kad atvykom.

Išneša mane iš tos dėžės, kurią vadina lėktuvu, paguldo į vežimėlį ir veža. Nuveža prie kažkokios mašinos, pasodina į kėdutę ir sako, kad čia mūsų mašina…Nesuprantu... Jie galvoja, kad aš savo kėdutės,mašinos nepažįstu? Bet aš šypsausi, kam man prieštarauti, juk man įdomu… Ai, kad kur tą miegą!!! Užmigau...

Milžiniška vandens vonia

Pabundu, o aplink didelė, didelė vonia. Kur pažiūriu, ten vanduo.Mama sako, kad tai vandenynas.

Įsivaizduojate? Leido man šiek tiek pasitaškyti!!!! Oi, kaip buvo šaunu!!!!Kaip aš vėl noriu  į tą dežę, vadinamą lėktuvu, nes iš jos išlipus galima pamatyti didelę, didelę vonią.

O, kaip man patinka maudytis! Norite, išduosiu paslaptį.. Mama ir tėtis rudenį vėl žadėjo skristi... Kažin, ištesės pažadą?


Mama Gintarė

 

--

Konkurse dalyvauja tik prisiregistravę dalyviai.

Nori prisiregistruoti? Spausk čia

--

12. Apr 2010, 15:26

Labai patiko si laidele 😀 O as turiu problema, kuri prasidejo nestumo metu ir vis dar tesiasi - labai besiveliantys plaukai...iki nestumo taip nebudavo..

12. Apr 2010, 15:26

Labai patiko si laidele 😀 O as turiu problema, kuri prasidejo nestumo metu ir vis dar tesiasi - labai besiveliantys plaukai...iki nestumo taip nebudavo..

tylingoto tylingoto 11. Apr 2010, 17:22

man taip pat SIAUBINGAI slenka plaukai :'( tikiuosi laidoje išsakyti komentarai padės sustabdyti pabėgti norinčius plaukučius...

06. Jul 2009, 18:17

Paskaiciau ir as uzsimaniau pasipliuskenti toje dideleje dideleje vonioje... 😀
Lute

Gintarep Gintarep 06. Jul 2009, 15:27

Aciu,aciu visiems uz tokius nuostabius komentarus!

06. Jul 2009, 09:37

Kokia nuostabi pasaka,mums suaugusiems.O vaikiukas,manau, išgyveno tikrai taip visus įspūdžius kaip jus čia vaizdžiai,nuotaikingai perteikėte.Tikrai labai pakėlė nuotaiką šis reportažas.Linkim planuojamos kelionės.Lauksim dar nė vieno panašaus reportažo.Kuo didesnės sveikatytės mažajai keliauninkei.

05. Jul 2009, 22:59

Gintaryt, nuostabi tu rasytoja! O jau lakios vaizduotes tikrai netruksta! Dziaugiuosi, kad taip smagiai praleidote laika prie vandenyno su mazaja - tikrai jai tokie ispudiai liko, kuriuos cia pasakoja keliautoja ! 😀 Limpopo 😀

Gintarep Gintarep 05. Jul 2009, 20:55

Labai,labai AČIŪ už tokius gražius komentarus.Džiaugiuosi,kad šis pasakojimas daug kam patiko.Malonu,kad lauksite daugiau panašių reportažų.Dar sykelį ačiū.

05. Jul 2009, 17:23

negute-nu fantastika istorija,linkiu vėl pamatyti didelę didelę vonią

05. Jul 2009, 10:37

Kaip graziai nupasakota vaikucio akimis!Linkim dar ir sekancios planuojamos keliones rudeni,bei dar daug daug kelioniu ir panasiu pasakojimu!

04. Jul 2009, 20:27

Nuostabus pasakojimas, Gintaryte, vaikucio akimis. Linkiu jums daug tokiu nuostabiu kelioniu ir lauksim dar ispudingesniu abieju pasakojimu.

04. Jul 2009, 15:31

Aciu uz grazia istorija bei pasakojima atitinkancia nuotrauka...Galima mirt is juoko, kaip rimtai vaikiukas vairuoja.

04. Jul 2009, 15:18

Lauksim dar daugiau pasakoji!
Labai,labai aciu uz si!

rainiukas rainiukas 04. Jul 2009, 12:07

Ačiū, Gintarei, už gražiai papasakotą istoriją vaiko mintimis. Linkim daug kelionių, naujų įspūdžių, pasidalintų istorijų.

04. Jul 2009, 11:51

Tikrai graži mažosiso keliauninkės istorija.

04. Jul 2009, 10:14

Kaip saunu kad mazajai keliautojai patiko kelione 😀 Ir maudynes vandenyne.. kokia pasaka.. 😀 Tikiuosi teveliai ispildys pazada ir dar ne viena karta gales Birutele pliuskenti DIDELEJE vonioje 😀 Lilo.