Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

Recenzija: "Nėščiosios vadovas"

19. Mar 2014, 12:46

Būdama nėščia perskaičiau „Nėščiosios vadovą“, todėl noriu su būsimom mamytėm pasidalinti šia patirtimi ir rekomenduoti tikrai puikią knygą!

Kadangi laukiausi pirmagimio – tai man buvo visiškai nauja patirtis, nepažinti kloniai, paslapčių namai.... Kai atsitokėjau iš laimės ir džiaugsmo sužinojusi geriausią savo gyvenimo naujieną nusprendžiau daugiau pasidomėti manyje vykstančiais procesais. Galiu pareikšti, kad pakankamai atsakingai rinkausi knygą, nes:

 1. šiais laikais knyga „turi savo kainą“,

 2. yra begalė daug literatūros, tad norėjosi kažko rimto, ne vien tik už paveikslėlius mokėti,

 3. norėjosi būtent knygos, kad galėčiau bet kada atsiversti, paskaityti, pasiimti su savimi.

Taigi pasiskaičiusi mamyčių forumus ir rekomendacijas bei pervertusi visas knygyno knygas apie nėštumą išsirinkau būtent šią – „Nėščiosios vadovą“.

Heidi Murkoff, Arlene Eisnberg, Sandee Hathaway „Nėščiosios vadovas“, 608 p.

Knygos pliusai:

 1. Forma. Bent man labai patiko klausymų – atsakymų forma. Taip pat visa knyga aiškiai suskirstyta į devynis mėnesius ir laikotarpį po gimdymo.

 2. Yra skyrelis, skirtas būsimam tėčiui.

 3. Šioje knygoje tikrai rasite visus atsakymus į Jums iškilusius klausimus, net jei atsakymas būtų – kreipkitės kuo skubiau į gydytoją :) Aš pati nėštumo metu ne kartą gulėjau ligoninėje, tai šioje knygoje radau visą man tuo metu reikiamą informaciją. Beje, vieną kartą į ligoninę buvau paguldyta tuomet, kai vadovaudamasi šios knygos patarimu skubiai kreipiausi į gydytoją.

 4. Stilius. Visi knygoje pateikiami atsakymai yra tarsi autorių rekomendacijos, paliekant skaitytojai teisę rinktis. Jokio įsakmaus tono ar smerkimo, jei turi kitą nuomonę, kas neretai pasitaiko lietuvių autorių knygose.

 5. Apie viską trumpai, paprastai, bet tuo pačiu ir moksliškai, pagrįstai.

 6. Mažai paveikslėlių ir DAUG turinio. Visos iliustracijos informatyvios ir naudingos, panaudotos tikslingai. Kadangi pirkdama knygą ieškau informacijos, o ne gražių nuotraukų, tai man šis dalykas pasirodė esantis didelis pliusas, nes mokėti vien už paveikslėlius nesinorėjo.

 7. Šioje knygoje kažką naujo atras ir ta mama, kuri laukiasi jau ne pirmo vaikelio.

Knygos minusai:

 1. Knygoje tikrai jaučiama „amerikietiška kultūra“, kai kurie dalykai Lietuvoje tiesiog būtų nepritaikomi. Bet į visa tai galima pažiūrėti ir pozityviai – informacijos niekada nebus per daug!

 2. Rašoma ir apie tokius dalykus, kurie atrodo yra akivaizdi tiesa.

 3. Knygos kaina kiek didoka, tad verta luktelėti akcijų arba pirkti iš antrų rankų.

 4. Mažokai informacijos apie pačio vaisiaus vystymąsi, daugiausia akcentuojami fiziologiniai procesai, vykstantys moters organizme. Nors net nežinau, ar čia minusas, juk knyga apie nėštumą.

Tikiuosi ši trumpa apžvalga padės nėštukėms apsispręsti renkantis sau tų stebuklingų devynių mėnesių vadovą!

cathy cathy 03. Feb 2018, 04:21

Mano vardai Cathy, aš noriu parodyti jums didžiulį rašybos ratą, vadinamą mano vyru Priest Ade, ir aš buvau vedęs, ir 5 metus mes neturime vaikų ir gydytojas sakė, kad negaliu gimdyti, nes mano gimda buvo pažeista dėl netinkamo recepto, tai man taip nerimauja ir mano vyras nebuvo laimingas, todėl aš nusprendžiau susituokti su kita mergina ir sustabdyti mane, man buvo taip liūdna, kad pasakiau savo draugui apie tai, ji man pasakė apie galingą rašybos priemonę, kurią ji man davė jo el. pašto adresas Aš niekada nesitikėjau šio el. Laiško, nors aš tik nusprendžiau jį išbandyti, ir jis man pasakė, kad mano vyrui reikės tris dienas grįžti į mane ir aš jį paimsiu. Aš apklausiau jį trečią dieną, kai mano vyras grįžo pas mane, sakydamas, kad nenorėdamas likti 3 savaičių po to, kai gydytojas patvirtino, kad esu nėščia, jis taip pat gali padėti išsiųsti jam el. Laišką. mail to chiefprist@priest.com
kas yra +2348076821983
Pridėkite prie "Viber" +2348076821983

Jovita Vladičkienė Jovita Vladičkienė 13. Apr 2015, 16:31

Gaila, kad neteko man jos atrasti anksčiau, nei gimė dukrytė. Gal tada būtu buvę viskas aiškiau. 😀

Liucyte Liucyte 07. Sep 2014, 09:24

Tikra tiesa: labai profesionaliai parengta knyga! Rekomenduočiau visoms!