Puošiamės namus Velykoms

Puošiamės namus Velykoms

29. Mar 17:13 picama picama

Kai namie yra vaikų, bet kokios šventės bus! Namai bus papuošti, vaišės paruostos, žaidimų irgi prigalvosim!  Na o su giminaičiais susitiksime online.

Šiemet puošiamės namus Velykoms, kad visiems būtų darbo, tad mūsų darbeliai tinkami vaikams nuo 2 m.

1. Lankstome origami zuikius. Reikės kvadratinio lapo.

Tada jį perlenkiame pusiau įstrižai

Ir užlenkiame abu kraštus šitaip

Perlenkiame perpus. Ilgieji kraštai bus ausytės

Kitą pusę irgi perlenkiame. Tada dar užlenkiame apačioje, čia bus zuikio uodegytė

Apsukame ir nupiešiame nosį bei akutes (jas galima ir priklijuoti)

2. Pasigamome pastatomą kiaušinį. Labai nesudėtinga- iš kartono iškirpome 2 kiaušinius ir juos įkirpome (vieną iš viršaus, kitą iš apačios, kad galėtume sudėti ir jis stovėtų). Dar lygiai nukirpome kiaušinio apačią.

Beliko tik nuspalvinti. Galima ir pirmiausia nuspalvinti, o tada sujungti.

Netikėtai sugalvojom žaidimą iš kiaušinių. Aš nupiešiau kiaušinių ant lapo, kartu juos nuspalvinome, tada sukarpėme, viską sumaišėme ir turėjome daug kiaušinių dėlionių! Ir daug spalvų bei geros nuotaikos.

3. Kiaušiniai ant lango. Radom plonesnis spalvoto popieriaus (tokio, kaip šilko popierius, net nežinau, kaip jis vadinasi). Kirpom, spalvinome ir įlaminavome. Gavosi tokie permatomi ir spalvoti kiaušiniai. Vaikai nutarė juos prilipdyti prie lango. Man visai patiko ši mintis!

Tik prieš klijuojant kiaušinius ant lango, pasimatė, kad langas po žiemos labai murzinas. Greitai nuvalėme jį naminiu langų valikliu, kurį naudojame jau keletą metų. Jam pasigaminti tereikia vienos dalies vandens, pusės dalies acto ir trečdalio dalies indų ploviklio.

Dabar jau daug smagiau laukti Velykų!!

Spalvų ir geros nuotaikos Jūsų namams!

jaldija jaldija 29. Mar 23:47

Oho kaip rimtai padirbėjote 👍