Pramogos prie Baltojo tilto Vilniuje

Pramogos prie Baltojo tilto Vilniuje

23. Jul 2021, 13:54 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Dalinuosi pramogomis, kurias pamatėme visiškai netyčia. Gal kai kuriems skaitantiems, tai bus ne naujiena, nes renginiai jau kuris laikas vyksta.

Ketvirtadienio vakarą važiavome pasivaikščioti į miestą, sukdami pro Baltąjį tiltą pamatėme daaaug žmonių, grojo muzika, maisto vagonėliai, šaltos kavos vagonėlis. Sustojome ir mes smalsumo vedami. Šis netikėtas sprendimas mums padovanojo gyvą grupės The Roop koncertą. Taip pat šalia buvo ruošiamas oro balionas kilimui. Jokūbas visada labai džiaugiasi, kai mato danguje balionus. Šį kartą viską matė iš arti, kaip pūtė orą, kaip lipo žmonės, kaip kilo. Vaiko akys pilnos laimės.

Pasidomėjau, ar tai vienos dienos renginys, ir atradau, jog čia iki rugpjūčio 15 d. vyks įvairūs renginiai. Tad dalinuosi renginių tvarkaraščiu ir detalesne informacija (žr. nuorodą). Pramogų turinys skirtas visai šeimai: koncertų įrašai, animaciniai filmukai, animatoriai ir pan. Manau, tai dar viena puiki vieta praleisti laiką su šeima. Dalinuosi akimirkomis iš mūsų apsilankymo. Gerų įspūdžių ir jums :)

Vasaros malonumai KINO PIEVOJE->>