Pramogaujame margindami kiaušinius

Pramogaujame margindami kiaušinius

05. Apr 11:41 Renata_SGI Renata_SGI

Pabandėme kiaušinių marginimą paversti pramoga ir žaidimu.

 

Visą laiką, kiek save pamenu, kiaušinius marginau svogūnu lūkštais. Iš vaikystės pamenu kiaušinius, kuriuos močiutė kartais dėl spalvingesnio stalo dažydavo dažais. O vargeli, delnai pavirsdavo visom vaivorykštės spalvom. O nuplauti užtrukdavo tą džiaugsmą. Užaugusi, pati jau nedrįsdavau eksperimentuoti su dažais ir rinkdavausi saugiausią ir patikimiausią būdą.

Bet. Šiemet vaikai labai norėjo spalvotų kiaušinių. Ėmėmės darbo. Atrinkau dalį kiaušinių pasižaidimui su dažais ir lipdukais. O likusius įmerkiau į kiaušinių lūkštų nuovirą ir išbandžiau violetinio svogūno nuovirą. Jo išgauta spalva labai patiko.

Kiek to grožio iš dažais dažytų ir lipdukais apklijuotų kiaušinių – skonio reikalas. Bet, kad pramoga pavykusi- tai faktas. Pasisekė tik, kad šie dažai itin lengvai nusiplovė ir nevaikščiojome kaip zombiai dryžuotais delnais.  Tik lupant kiaušinius su lipdukais, teko susidurti su iššūkiu, kaip ta visą plėvelę nulupti. Pasitarnavo žirklės. Jei kas turite patirties, kaip tą daryti lengviau – pasidalinkite, nes vaikai sakė kitais metais vėl norės kartoti pramogą.

 

 

Renata_SGI Renata_SGI 06. Apr 16:22

Labai norėčiau išmėginti vašku, bet teks palaukti kol Ignas ūgtels😀

Simonadub Simonadub 05. Apr 22:28

Kaip
Smagu