Perskaitytų knygų sąrašai

Perskaitytų knygų sąrašai

29. Apr 2021, 13:35 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Sveikos :)

Ar vedate kokį perskaitytų knygų sąrašą? 

Aš kažkada labai norėjau surašyti vaikams visas knygas, kurias jie yra skaitę, bet....tai reikėjo daryti nuo pirmojo vaiko gimimo, tad niekaip nebeatseksim visų knygų. 

Bet kol šaukštai ne popietų, pradėjau vesti kitokius du sąrašus :) 

Šešiamečiam vyresnėiui nupirkau sąsiuvinį, kur jis pats užsirašo savarankiškai perskaitytas knygas. Manau bus puikus atsiminimas, gal net įprotis susiformuos visada užsirašyti ir užaugęs matys kiek per gyvenimą knygų yra perskiatęs :) 

Kol kas jo sąrašas dar neilgas. Pats yra perskaitęs 4 knygas, bet jau greit ir penktąją užrašysim :)

Na, o kitame sąraše - visos knygas, kurias aš perskaitau vaikams. Bet knygų neužrašinėju - nuo par naujųjų metų telefonu nufotografuoju viršelį ir nuotrauką įkeliu į atskirą knygų albumą. Ir kaip man patinka šis būdas!

Atrodo tiek daug ir neskaitom, ar bent to nepstebim, o štai atsidarai albumą ir akivaizdžiai matai, kad jau graži krūvelė knygų susidariusi, tad labai įdomu kiek tų knygų susikaups per vienerius metus :) 

O kaip jūs, ar vedate perskaitytų knygų sąrašus? Gal esate atradusios kokias programėles telefonams?

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 01. May 2021, 08:28

floryte, išties ir aš mokykloj vedžiau tokius sąsiuvinius, dabar labai gaila, kad jų neišsaugojau 😀

floryte floryte 01. May 2021, 00:01

Raudonas balionėli, aš savo vaikystėje, nuo 5-os klasės aprašydavau perskaitytas knygas ir dar kokį piešinėlį - iliustraciją nupiešdavau. Rašydavau ir piešdavau viską į storus sąsiuvinius. Lietuvių kalbos mokytoja tokią tvarką klasėje buvo įvedus. Man patiko! Ech, kažin kur dabar tie mano sąsiuviniai?...Kaip norėčiau pavartyt! O Jūs irgi puikiai sugalvojot - kaupti į albumą!

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 29. Apr 2021, 22:51

Irmantaite, kaip smagu, aš tik šiemet pradėjau, tai man taip įdomu kiek čia tų knygų prikapsės 😃

Simonab, aš irgi labai laukiau, kai vyresnėlis pradėjo skaityt tai labai daug džiaugsmo buvo 😀 Dabar jau laukiu ir kol kiti vaikai išmoks😀

Simonadub Simonadub 29. Apr 2021, 22:31

Aš labai laukiu kol vaikai pradės skaityti knygas ❤️?

irmantaite irmantaite 29. Apr 2021, 19:09

Taip, rašausi savo perskaitytas knygas per einamus metus 😀 Man įdomu kiek perskaitau (ir kokių) knygų per metus. O pirmoko perskaitytų knygų sąrašą t.p. turiu.