Ką svarbu žinoti apie cetearilo alkoholį?

Ką svarbu žinoti apie cetearilo alkoholį?

08. May 10:37 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Plaukų priežiūros produktų pasaulyje turbūt esate susidūrę su terminu „cetearilo alkoholis“. Paprastai ši medžiaga būna paminėta toliau sudedamųjų dalių sąraše, tad gali praslysti pro akis. Nors cetearilo alkoholis galbūt nesusilaukia tiek daug dėmesio, kiek kitos plačiau žinomos sudedamosios dalys, ši medžiaga atlieka labai svarbų vaidmenį jūsų plaukų priežiūros rutinoje.

Subtilus, bet labai svarbus plaukų priežiūros elementas

Cetearilo alkoholis nėra pagrindinė ir svarbiausia medžiaga produktų sudėtyse, tačiau ją dažnai galite rasti savo „NÄKK“ plaukų priežiūros produktuose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad cetearilo alkoholis nėra alkoholis, kuris sausina odą. Kitaip nei aštrūs alkoholiai, cetearilo alkoholis yra riebalų alkoholis. Ši sudedamoji dalis yra švelni ir nesausina plaukų bei odos.

Drėgmės lygio subalansavimas

Cetearilo alkoholis veikia kaip emulsiklis ir tirštiklis, pagerinantis „NÄKK“ kondicionierių ir šampūnų tekstūrą. Dėl patobulintos tekstūros mūsų produktus ne tik lengviau tepti, jie taip pat užtikrina geresnį pagrindinių medžiagų (tokių kaip kakavos sviestas, taukmedžio sviestas ir saldžiųjų migdolų aliejus) įsisavinimą.

Kondicionavimas be plaukų apsunkinimo

Turintiems sausus ar nepaklusnius plaukus, cetearilo alkoholis veikia kaip kondicionierius. Ši sudedamoji dalis padeda sulaikyti drėgmę plauko stiebe, todėl plaunant ar formuojant plaukus neprarandama per daug drėgmės. Koks gi rezultatas? Jūsų plaukai išlieka minkšti, sudrėkinti ir neapsunkę, priešingai negu naudotumėte kitas kondicionuojančias priemones, kurios kartais gali apsunkinti plaukus.

Lengvai tvarkykite susivėlusius plaukus ir sklandžiai formuokite šukuoseną

Prižiūrėti susivėlusiais plaukus gali būti nemalonu, tačiau cetearilo alkoholio drėkinamosios savybės padeda tai padaryti – jis leidžia lengviau išpainioti sruogas bei formuoti plaukus. Ši sudedamoji dalis supaprastina kasdienę plaukų priežiūros rutiną ir leidžia lengviau sutvarkyti susivėlusią šukuoseną.

Apsauga nuo aplinkos poveikio 

Jūsų plaukai susiduria su įvairiais išorės veiksniais, tokiais kaip aplinkos tarša arba karštis. Cetearilo alkoholis veikia kaip apsauginis barjeras, apsaugantis jūsų plaukų sruogas nuo šių atšiaurių veiksnių. Tai apsauginis sluoksnis, kuris užtikrina, kad plaukai liks stiprūs ir mažiau pažeidžiami.

Trumpai palyginkime cetearilo alkoholį su kitu dažnai plaukų priežiūros priemonėse naudojamu ingredientu – silikonu:

Cetearilo alkoholis užtikrina natūralią ir pralaidžią orui apsaugą, sulaiko drėgmę ir apsaugo nuo pažeidimų. Silikonai sukuria sintetinį, nepralaidų barjerą, dėl kurio laikui bėgant ant plaukų gali kauptis nešvarumai.

Nors silikonai iš karto suteikia blizgesio ir švelnumo, gali kilti rūpesčių dėl ilgalaikio jų kaupimosi ant plaukų, todėl galimai prireiks naudoti valomuosius šampūnus. „NÄKK“ produktuose naudojamas cetearilo alkoholis nesukelia tokių problemų. „NÄKK“ teikia pirmenybę ne silikonams, o cetearilo alkoholiui dėl jo natūralios kilmės. Ši medžiaga yra teisingas pasirinkimas, kurie plaukų priežiūros produktuose ieško natūralesnių ingredientų.

Apibendrinant galima teigti, kad tiek cetearilo alkoholis, tiek silikonai atlieka apsauginę plaukų priežiūros funkciją, tačiau jų savybės skiriasi. Suprasdami šiuos skirtumus galėsite rinktis produktus, atitinkančius unikalius jūsų plaukų poreikius.

Taigi, kai kitą kartą plaukų priežiūros priemonėse susidursite su cetearilo alkoholiu, atsižvelkite į jo sunkiai pastebimą, bet labai svarbų vaidmenį stiprinant plaukus.

Sužinokite daugiau apie NÄKK aukštos kokybės zero waste kietus šampūnus, kondicionierius ir odos priežiūros produktus-->> ČIA. 

Galima užsisakyti internetu www.nakk.beauty per DPD siuntų saugyklas ir šiose RIMI parduotuvėse:

Rimi LHM City North, Vilnius (Žirmūnų g. 64)

Rimi LHM Mylia,Vilnius (Kedrų g. 4)

Rimi LHM Mega, Kaunas (Islandijos pl. 32)

Rimi CHM Alytus, Alytus (Naujoji g. 7E)

Rimi CHM Arena, Klaipėda (Taikos g. 64)

Rimi LHM Panorama, Vilnius (Saltoniškių g. 9)

Rimi CHM Domus Pro, Vilnius (Ukmergės 308)

Rimi LHM Nordika, Vilnius (Vikingų g. 3)

Rimi CHM Outlet, Vilnius (Vytauto Pociūno g. 8)