Pavydas - yda ar dorybė?

Pavydas - yda ar dorybė?

04. Apr 2011, 09:00

Daugelis mano, kad jei žmogus pavydi, vadinasi, myli. Bet nejaugi meilę galima parodyti tik pavydu? Kokia ta riba tarp lengvo pavydo ir nesveikos paranojos.

 

Aš pati savęs nelaikau pavydžia. Kam be reikalo save nervinti. Jei jau tas vyras norės pabėgti pas kitą, tai ir pabėgs, niekaip nesulaikysi. Manau, perdėtas pavydas tik griauna santykius, nes savo priekaištais norom nenorom stumi žmogų prie kito žmogaus.

 

Viena draugė labai kontroliuoja saviškį. Tas vargšas žmogelis turi laiku grįžti, visąlaik atsiliepti telefonu ir pan. Kol jis kenčia jos pavydą, tol gerai. Kai jam senka kantrybė, kelioms paroms išlekia pas draugą ir niekur nerasi:)

 

O kaip jūs elgiatės? Gal net tikrinate saviškių telefonus?

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:10

pernai suknele vestuvėms pirkau, mokėjau 140 zlotų

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:10

zlotas - 88centai, na pirkau mergaitei batukus, tai 43 zlotus mokejau..

Krisliukas Krisliukas 04. Apr 2011, 10:09

aha, tikrai, o kaip rūbų kainos?

04. Apr 2011, 10:09

nu faršo tikrai nepirkčiau o rūbų kainos domintų

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:09

na visoms paskutiniu metu tas pats džiaugsmas, mums du iltiniai prasibrovė per bemieges naktis, dar liko du ☹

04. Apr 2011, 10:08

o kiik tas litais aš nežinau kurso 😃

04. Apr 2011, 10:08

turbūt turbūt dantys, man taip buvo juk aną savaitę, ir va jau turim 4 naujus dantis

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:08

na faršas pas mus parduotuvėse 12lt, o ten 5.5 zloto.. tai jau skirtumas yra

Krisliukas Krisliukas 04. Apr 2011, 10:08

turbūt dantukai, tie krūminiai lenda..greičiau jie išdygtų

04. Apr 2011, 10:07

tai kad sako kad ten nebe ka pigiau tai kaip yra iš tiesų?

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:07

tai kas mažiukui? dantukai?

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:06

suvalkai lenkijoj 😃

04. Apr 2011, 10:06

kas tie Suvalkai? kur čia prekinais nesuprantu?

Krisliukas Krisliukas 04. Apr 2011, 10:06

o aš tik atsiguliau vakar 12..ir mažiukas kad pradėjo zirzt, tai taip ir nesustojo iki 5 ryto :/ ir rėkė, ir zirzė, siaubas kažkoks.. ir dar atsikėlė anksčiausiai ☹
pasišnekėjom ryte su juo, sakau, ką tu sau galvoji, pusę nakties prarėkei, taip anksti atsikėlei.. mama dabar kaip maišu trenkta..tai priėjo ir pradėjo galvą glostyt 😃

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:04

ai visokių menkniekių, batus mergaitei, kepures abiems, maisto.. apatinio trikotažo 😀 vyrui marškinius 😉

Krisliukas Krisliukas 04. Apr 2011, 10:03

aaaa 😀 supratau 😉 ką gero nusipirkot?

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:03

na vėjas yra, bet saulutė smagiai džiugina 😉

blogietee blogietee 04. Apr 2011, 10:03

buvom pas tėvus savaitgalį 😉 palėkėm į Suvalkus apsiprekint 😉

04. Apr 2011, 10:03

😃

Krisliukas Krisliukas 04. Apr 2011, 10:02

seniai girdėta 😀 išlindai iš urvo?

1 ... 18 19 20 21 22