Pasikeitęs virškinimas

Pasikeitęs virškinimas

01. May 2010, 09:00

 Mano džiaugsmui jau penki mėnesiukai ir savaitė. Iki penkių mėnesių sėkmingai dukrytę matinau vien tik savo pieneliu ir jai to užteko.

Dabar supratau, kad vien iš mano pienelio ji nepasisotina, nes praėjus dešimt minučių ar pusvalandžiui po maitinimo ji vėl būna išalkusi.

Todėl nuo penkto jos gyvenimo mėnesiuko pradėjau pratinti prie daržovių košyčių (po kelis šaukštelius per dieną). Nors dar maitinu ir savo pienuku, bet vis dažniau duodu pieno mišinuko. Pastebėjau, kad tuomet dukrytė tuštinasi gausiau ir dažniau. Ar tai normalu?

Mielosios mamytės, pasidalinkite savo patirtimi, kaip jūsų mažylių virškinimas pasikeitė, pradėjus maitinti pieno mišinėliais?

03. May 2010, 16:56

as saviskiui jau 4men daviau darzoviu ir ne po saukstukus kelis o normaliai😀 ir jis tustinasi kas 5-6 dienos kartais dazniau....

01. May 2010, 17:08

Mano sūneliui trys mėnesiukai, maitinu tik savo pieneliu, tuštinasi tik kas6-8 parą, viduriukai visai naužkietėję ir gydytojai sakė, kad tai visiškai natūralu, nes organizmas daug ką įsisavina, taip pat minėjo,kad jei pradesiu maitinti mišinuku, tuštinsis dažniau.

01. May 2010, 12:07

Manau,svarbiausia, kad tiktų pieno mišinys ir nekietėtų viduriukai.