Pasakos prieš miegą

Pasakos prieš miegą

09. May 22:38 Simonadub Simonadub

Prieš miegą turime ritualą skaityti knygas, tai mūsų abiejų laikas kartu. Leidžiu Benui išsirinkti knygą, skaitau aiskiai pabrėžiant raides, su intonacija. Pastebėjau, kad taip Benas atranda naujus žodžius kurių kasdienynėje kalboje vartojame rečiau. Vis ilgiau išlaikome dėmesį klausant. Benukas vis daugiau šneka, tai mūsų ritualas šiektiek kinta , Benukas dabar pasakoja pasakas pats , įjungia vaizduote , kuria . Išties labai smagu klausytis. Pastebiu dažnai kaip rytais jis šypsosi per miegus , prieš miegą įkrauname teigiamos emocijos. Išties galiu teigti, kad pasakų skaitymas stiprina tarpusavio ryšį , lavina vaizduote, kalbą, moko jungti išgirsti žodžiai sakinukus, išmokstama naujų žodžių. Visiems labai rekomenduoju atrasti kelias minutes pasakų skaitymui su vaikais . 
Benukas bijo tamsos, tai būna palikta šviesa  ,  visuomet leidžiu prieš miega pavartyti ir vienam knygutes , visuomet girdžiu , kaip pasakoja ir įjungia intonacija. Taip ir užmiega su knygute rankose ❤️

Simonadub Simonadub 10. May 18:59

Benui 3m 6men , gerai ir dainelės ten ir pilna naujų žodelių, muzika taip pat lavina ❤️

raganeleskisenele raganeleskisenele 10. May 15:32

Įdomu, kiek metukų Benui? Aš taip nekantrauju pradėti skaityti pasakas, bet kol kas tenori dainelių, į skaitymą nepavyksta sutelkti dėmesio.