Paprastas pyragas su kakava..

Paprastas pyragas su kakava..

06. Nov 2013, 19:41

Šiam pyragui nereikia nei pieno nei kiaušinių nei kokio sviesto ar dar kokių imantrių produktų visos šeimininkės tikrai ras tokių produktų savo spintėse.

Reikės:

  • 1/3 stiklinės aliejaus;
  • 1 a. šaukštelio acto;'
  • žiupsnelio druskos;
  • 1 stiklinės šilto vandens;
  • 1 ir 1/4 stiklinės miltų;
  • nepilnos stiklinės cukraus;
  • 1/3 stiklinės karčiosios kakavos;
  • 1 a. šaukštelio geriamosios sodos;
  • 1 a. šaukštelio vanilinio cukraus.

Gaminimas:
   Miltus persijokite su kakava, suberkite į indą. Supilkite cukrų, vanilinį cukrų, sodą, druską. Viską gerai išmaišykite.  Supilkite drėgnus produktus: vandenį, aliejų, actą. Viską gerai išmaišykite, supilkite masę į kepimo popieriumi išklotą skardą. Dėkite į įkaitintą orkaitę iki 180 laipsnių ir kepkite apie 25-30 minučių. Ar iškepęs patikrinkite mediniu pagaliuku.


 Gali prireikti kepti kiek ilgiau priklauso kokios formoj kepsite plonesni ar storesni.