Padėka mamyčių klubui!

Padėka mamyčių klubui!

08. Feb 2016, 21:41 Mikė Pūkuotukas Mikė Pūkuotukas

Sveiki!

Labai apsidžiaugiau gavusi dovanų iš mamyčių klubo ir dabar, kai jau jas išbandžiau, norėčiau tarti didelį didelį AČIŪ!!!

Visų pirma labai labai jums dėkoju už CCS foot šildantį kremą pėdoms. Tai man didelis atradimas! Negalėjo būti geresnės dovanos, nes man amžinai šąla kojos. Dabar nakčiai visada tepu šį kremą ir nebereikia amžinai ieškoti vis šiltesnių kojinių. O jei kojos sušąla dieną, taip pat panaudoju šį kremą. Tikrai veiksmingas produktas, manau, kad mano palydovu išliks ir ateityje :)

Dovanų krepšelyje taip pat radau Avon kūno losjoną ir dulksną kūnui. Losjono maloni konsistencija, lengvai tepasi ant kūno. Abiejų produktų malonus ir švelnus, neerzinantis kvapas. Galiu pasakyti, kad kvapas labai patiko mano vyrui, o tai didelis komplimentas, nes pirmenybę jis visada teikia bekvapiams produktams.

Negaliu nepaminėti ir paskutinės dovanos - Ringuva Clean universalaus valiklio. Jį tikrai pamėgau ir naudoju virtuvėje. Kadangi tai saugus produktas, nebijau juo valyti nei kriauklės, nei virtuvės stalviršių.

Taigi, dar kartą didelis AČIŪ!