Odontologo kėdėje - linksmai :)

Odontologo kėdėje - linksmai :)

30. Aug 2021, 23:34 popou popou

Taip jau nutiko, kad pirmoji skylutė pieniniame dantuke atsirado 4 metukų.. Sugedo iš tarpdančio du dantukai. Todėl apsilankyti teko dukart. Rinkomės privatų kabinetą, radome nuostabią odontologės ir asistentės komandą. Pirmas kartas buvo tikrai sunkus su daug ašarų, įkalbinėjimų, pasakų apie „kirmino“ iškraustymo darbą ir t.t.

Antrą kartą buvo jau geriau, labai didžiavausi savo mažute, nes ji puikiai išsižiojo, puikiai klausė visų komandų. Aišku prieš vizitą reikėjo ilgo pasakojimo, teisingo nuteikimo, vaiko drąsinimo. O šiai dienai - tik suskaudus kažką burnytėje, ji pati prašo ir sako, jog kitą dieną važiuotume pas dantukų gydytojas. Vaikas jaučia naudą, apsieinama be „sedacijos“.  

Norėčiau palinkėti odontologo kėdėje lankytis tik apžiūrai, o jei jau nutiko kaip mums, - tai išeiti su mintimi, jog sugrįžti čia bus gera ir visai nebaisu.

Sveikatytės!

floryte floryte 31. Aug 2021, 16:17

Popou, kad būtų taip paprasta su mainiške - pirkiniais viską užglostyti...Ji labai bijo medikų, ne tik stomatologų. Šiandien saviškei net rodžiau jūsų Blog'o nuotrauką iš puikaus vizito pas stomatologą ir kalbėjom apie tai- vis bandau ją nuteikti. Su siaubu laukiu tos dienos, kai vesiu saviškę pas stomatologą...

popou popou 31. Aug 2021, 15:48

Ujuj...mum suaugusiems,nors puikiai žinom procedūras- baisu😃 o čia vaikučiams. svarbu išsižioti!😃 Mano pažįstami dar taip daro-pažada nupirkti ką vaikas nori,kad išsėdėtų. Jam berods 6m, tai irgi padeda😉

floryte floryte 31. Aug 2021, 11:43

Mano dukrai, berods, 4 metų, irgi teko lankytis pas stomatologą gydymo tikslais. Buvo gan kantri ir viskas pavyko be sedacijos. Bet, dabar, jau aštuonmetei, kur kas sudėtingiau. Kol kas leidosi tik apžiūrai. Yra sugedęs vienas nuolatinis dantis. Panašu, kad dabar turėsim daugiau reikalų, nei kad buvo mažesnė?.