Naujas tėtukas nekenčia svetimų vaikų

Naujas tėtukas nekenčia svetimų vaikų

18. Jul 2010, 08:00

Mano senelės kaimynė gyveno sau ramiai su savo vyru, ir staiga jie išsiskyrė. Nepraėjo nė savaitė, kai atsirado kitas svetimas vyras, kuris nekentė jos vaikų trijų iš pirmos santuokos.

 

Pagimdė naujam tėveliui vaikutį, palaukė po gimimo keturis mėnesiukus ir vėl jie laukiasi. Ką manote apie tokias šeimas?

 

Ir taip sunku gyventi, dabar viskas brangu, o jie dar ir darbo neturi. Gal tai ir jų reikalas, bet kaip galima nekęsti vaikų, jei tai ne tavo biologiškai, bet tavo moters vaikai...

 

Padiskutuokim šia tema, ačiū. 

25. Aug 2010, 14:21

Na issakysiu ir as savo nuomone , auginu 2 savo vaikus is pirmos santuokos, 2 vyro is pirmos santuokos ir viena musu bendra pagranduka.Vyras visus vaikus myli vienodai , vienodai glaudzia ,vienodai bara .Mano sunui jau greit 15 siek tiek ima ozius rodyti bet kolkas diedeliu problemu neturim.Gal as kokia salta moteris ar panasiai , bet jei gyvenime galeciau rinktis augint svetimus vaikus ar ne , antra kart nesutikciau.Tai labai didele atsakomybe , ir tai mamai kuri augina svetimus vaikus ir myli juos kaip savus reikia skirti medali .As visus kiemo vaikus uzauginau pauaglystej, vaikai mane greit pamilsta ,bet vyro vaikai mane erzina, tie visi keisti iprociai is gyvenimo pries tai, visada islenda ,problemu kalnai. Negaliu saves perlauzti, man jie gyventi netrukdo , rupinuosi , priziuriu , bet meiles as jiems nejauciu.

01. Aug 2010, 16:36

Esu istekejus antra karta ir is pirmos santuokos turiu du berniukus,o daba susilaukeme dukrytes su antru vyru,esu laiminga,nes jis neskirsto vaiku ir myliu juos visus kaip savo.

19. Jul 2010, 17:06

NEZINAU KAIP NEMYLEJO BET YRA VYRU KURIE NEGALI PAKESTI NE TIK KAD SVETIMU BET IR SAVO TIKRU VAIKU

18. Jul 2010, 16:31

Aš nesuprantu, kur jūs čia matote problemą? Kas sakė, kad vyras nekenčia tų vaikų? Kas sakė, kad jie neturi iš ko gyventi (jei neturi darbo, tai nebūtinai neturi pinigų)? Čia jau "ryškus" kišimasis į kitų žmonių gyvenimą ir "pliotkinimas". O istorija turbūt paremta VBS (viena boba sakė) žiniomis.
Mamytės, žiūrėkite savo reikalų 😉

18. Jul 2010, 13:50

Nu tikrai, kaip ji dar tekėjo, jeigu matė, kad vyras nekenčia jos vaikų.Tokį vyrą "už borto" tik.Aš tai pirmiausiai žiūrėčiau, kaip elgiasi su mano lialiais😀Kas tas vyras?O vaikai brangiausi ir svarbiausi.Betgi yra tokių moterų, kurioms, kaip dauguma čia mamyčių sako, dievulis protelio pagailėjo...Joms svarbiau vyra šalia savo sijono, ar po sijonu išlaikyti, nei vaikai.Fui...

tifer tifer 18. Jul 2010, 13:45

mano dabartinis gyvenimo vyras augina ir rupinasi mano vaikais lygiai taip pat kaip ir mudvieju bendrais.Ir man jo sunus irgi vaikas,tik tiek,kad gyvena ne su mumis.ir apie jokias neapykantas neisivaizduoju net kalbos.Labai juokingai ir idomiai skamba autores issireiskimas NEKENTE.ar jis pats taip pasake?ar tai tik matosi ir atrodo autores senelei is salies ziurint,nes kaip suprantu tai ta seima seneles kaimynystej gyvena,tai pati gabrieldarija reciau ja turbut mato.gal jis tuos vaikus ir myli tik jei jie jau paauge gal taip greitai to artimo rysio nesugeba uzmegzt.bet,kad taip nekencia,tai man nesuvokiama.juk kuo cia deti vaikai.nesvarbu kieno jie butu,moters ar vyro is ankstesniu santuoku ar giminaiciu ar kaimynu,jei jau tektu juos augint,kaip galima butu nekest?

18. Jul 2010, 13:23

bet yra tokiu kaliu kur tik anas galas o vaikai niekas...

18. Jul 2010, 12:50

laimei,mano antras vyras,tikrai nuoširdžiai ir atsakingai rūpinasi mano trimis vaikais ,niekada ir niekam neleisiu skriaust savo vaikų

18. Jul 2010, 11:52

kaip mano senelis pasakytu apie sia moteri-tevas nedadejo vieno kisimo ja darydamas...
mano nuomone,moteris be atsakomybes jausmo...
o del svetimu vaiku auginimo,vyai priima silciau juos negu moterys is vyro puses vaikus atsivestus..mano situacijoje,yra taip..kad visi myletu savo vaikus taip ,kaip mano vyras rupinasi,myli,zaidzia ir tt butu gyvenimas sviesesnis,ispradziu stebejau ji per didinimo stikla..nes istikro yra daug idiotu vyru,kurie tikrai nkenacia arba isvis demesio nekreipia i moters vaikus..turejau drauga po skirirybu,pamacius kaip jis elegiasi su mano vaikais,buvo pasakyta ate..

18. Jul 2010, 10:11

musu problema ta , kad mes dazniausiai pagalvojam kaip jaustumemes mes, o kaip jaustis tiems vaikuciams? Net neisivaizduoju is kur tokiu "motinu" atsiranda..vaikai didziausias musu turtas, taciau pazvelgus i tokias seimas susidaro ispudis, kad ju turtas - vyrai!

18. Jul 2010, 09:45

ta moteris turi kazkokiu problemu su protu,jeigu su tokiu gyvena kuris netoleruoja jos vaiku.as su dabartiniu draugu esam jau penkti metai,tik pries metus isejom gyventi kartu,kol jis man visais budais irode,kad myli mano vaika....

18. Jul 2010, 09:30

nezinau kaip elgciausi tokioje situacijoje.kai buvau paaugle maniau,kad svetimi vaikai katastrofa.db mastau kitaip.jei myleciau vyra,su jo vaikais stengciausi susidraugauti.nenoreciau buti bjauri pamote.namuose svarbiausia ramybe.o jei atsitiktu taip,kad mano dukryte turetu kita teti,man svarbiausia butu.kad myletu ir gerbtu mano vaika.su kitokios nuomones vyru net neprasideciau.

18. Jul 2010, 08:27

NU TAI VISOKIU ZMONIU BUNA NE VISIEMS GI TURI PATIKT AS IR NENOREC KAD MANO VYRAS TURETU SVETIMU VAIKU...