Namų darbus atlikti dviese - smagiau!

Namų darbus atlikti dviese - smagiau!

09. Apr 2010, 09:30

 

Lauke lyja. Nuotaika niuri, tingiu iš namų net koją iškelti... Nuvažiuoju į "Gemma". Sportuoju. Tragiškai pavargau. Pažiūriu į laikrodį. 16.55val!  Atsisuku į Irmą ir išsprūsta: "Dar tik be penkių penkios - nebegaliu, dar pusvalandis. Mirsiu"...

 

Pasirodo aplankė mane ponas Tinginys. Bet aš jam nepasidaviau!!!

 

Parvažiavau namo ir užbėgo kaimynė. Pirmieji jos žodžiai: "Vaida, kas tau??? Kur tavo pilvas? Po aštuonių savaičių tavęs nebeliks..." Neslėpsiu, kaip gera, kad kažkas pastebi. Nuotaika vėl puiki, o ponas tinginys jau lengvai nugalimas priešas!

 

Po švenčių ypač gerų rezultatų nepasiekiau, bet ir skųstis negaliu: minus 300 g. Džiaugiuosi, kad nepriaugau. Niekas nepasikeitė. Stengiuosi valgyti pagal dietologės planą, kiekvieną dieną sportuoju ir labai džiaugiuosi, kad Gelminė man padeda.

 

Ji sportuoja su ypač dideliu susidomėjimu. Mums dviese daug smagiau!!! Net žingsniamatį tenka dalintis...

 

 

Ir dar... Labai džiaugiuosi, nes man pradėjo daryti Liposažą!!! Tai tikra atgaiva lyginant su sportu. Ir tiesą sakant, niekaip negaliu suvokti kaip toks švelnus, migdantis masažas gali sumažinti mano kūno linijas.

 

Kažkoks stebuklas!!! Mane masažavo jau du kartus. Taip pat labai džiaugiuosi, kad neturiu celiulito! (o visada galvojau kitaip). Kaip sakė mane masažuojanti gydytoja Žydra, tai netikrasis celiulitas, kurio jau po dviejų masažų nebeliko. Kojos tampa lyg šilkinės!!! Valio!

 

Tiesą sakant, važiuojant sportuoti nuotaika būna tokia "šiaip sau". Žinau, kad reikės dirbti, o važiuojant į liposažą norisi skristi!!! Taip gera atsigulti ir tiesiog ilsėtis...

 

O ir gydytoja Žydra nuostabi!!! Mes ir pakalbame, ir pasijuokiame, o kai reikia tiesiog tylime... sulaukiu iš jos begalinio palaikymo, begalės patarimų.

 

Taigi, sportuosiu ir stengsiuosi pamilti sportą. Taip norėčiau, kad jis taptų mano gyvenimo dalimi... Taip pat stengsiuosi nenuvilti Jūsų!!! :)

 

Sparnuotos Jums Dienos!

Vaida

 

10. Apr 2010, 23:50

Šaunu 😀

10. Apr 2010, 14:45

Saunuoles! mano foto su vaiku butu kitokios 😀 jis kaip tik trukdo 😃

sun sun 10. Apr 2010, 04:57

👍

09. Apr 2010, 22:04

😀 👍

09. Apr 2010, 16:32

Šaunuolė mažoji kad padeda mamytei sportuoti! 😉 Malonu girdėti, kad jums puikiai sekasi 😉 Sekmės ir toliau 😀 🌷

09. Apr 2010, 13:59

Reikėtų ieškoti sporto prekių parduotuvėse. Šiandien kaip tik mačiau Camelia vaistinėje yra žingsniamatis Omron su 15proc. nuolaida. Jis turėtų būti tikrai gerai. 😀

09. Apr 2010, 13:53

Smagu, kad sekasi, kad nuotaika puiki😀 Užsimaniau ir aš žingsniamačio, bet Panevėžyje neradau. Kur jūs jį įsigijote?