Kovo 8-ąją motyvacinėje konferencijoje “Moters vizija 2019” - ir Holivudo žvaigždė Rūta Lee

Kovo 8-ąją motyvacinėje konferencijoje “Moters vizija 2019” - ir Holivudo žvaigždė Rūta Lee

07. Mar 2019, 06:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Žymiausios žvaigždės, garsinančios Lietuvą visame pasaulyje, rinksis praėjusiais metais neįtikėtinos sėkmės sulaukusioje „Moters vizijos“ konferencijoje, įvyksiančioje 2019 m. kovo 8 d. LITEXPO parodų ir kongresų centre.

Šį kartą mus aplankys viešnia iš Amerikos – aktorė Ruta Lee, kurios vardas tviska Holivudo šlovės alėjoje. Ar žinojote, kad nuo 1954 m. charizmatiškoji moteris sukūrė daugiau nei 100 vaidmenų, pelniusių jai šlovę ir populiarumą?

Kartu su žymiąja Ruta Lee, konferencijos metu kalbės baleto primadona Eglė Špokaitė, žavioji aktorė Gražina Baikštytė, žymi TV laidų vedėja ir žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė, prof. dr. Jelena Čelutkienė, jogos trenerė Milana Jašinskytė ir daugelis kitų žinomų moterų.

„Tikimės, jog 2019 metų „Moters vizija“ pranoks daugelio lūkesčius. Labai džiaugiamės ir esame dėkingi praėjusių metų pranešėjoms bei susirinkusioms dalyvėms. Prasmingai ir tikslingai praleisti laiką panoro net 1700 moterų! Buvo gera matyti nuoširdžią bendrystę ir girdėti atvirus, jautrius pokalbius,“ – įspūdžiais dalinosi didžiausios Lietuvoje motyvacinės konferencijos, skirtos moterims, organizatorius Martynas Šaikus.

Šių metų „Moters vizijai“ neatsitiktinai parinkta vidinės ramybės tema. Pastaraisiais metais vis dažniau girdime nusivylusių, tobulumo visose srityse siekusių moterų kalbų. Vienos jų nedrąsiai prasitaria apie panikos atakas, kitos apie depresiją, trečios džiaugiasi pagaliau suvokusios, jog laimė nepriklauso nuo pasiektų karjeros aukštumų, iškovotų titulų ar gebėjimo būti supermama.

„Norime atkreipti visuomenės dėmesį, jog vidinė ramybė nėra dar vienas mados klyksmas, o kiekvieno žmogaus natūrali būsena. Ji susiformuoja tik nuoširdžiai priėmus save ir suvokus, kas teikia tikrąją laimę. Nuolatinės konkurencinės lenktynės ir tobulumo siekimas nualina ne tik moteris, bet ir vyrus, todėl ateina laikas sustoti ir persidėlioti prioritetus,“ – dalinosi mintimis lyderystės konferencijų autorius M.Šaikus.

Renginio metu pranešėjos dalinsis gyvenimiška patirtimi ir nuoširdžiais, motyvuojančiais patarimais. Tai neišgalvotos istorijos ar sausa teorija, o patirti ir giliai išgyventi suvokimai, galintys tapti pavyzdžiu, įkvėpimu bei parama kitoms moterims.

Mes galime bėgti, skubėti įgyvendinti svajones, tikslus, klysti, klupti, keltis ir vėl veržtis pirmyn, tačiau be vidinės ramybės pradeda byrėti planai, o kūnas ir emocinė būsena vis garsiau primena apie save. „Moters vizijos“ komanda kviečia nurimti, išgirsti save ir tik tuomet nešti pasauliui harmoniją, prasmingus darbus, o ne chaosą.