Miegoti kartu ar atskirai: rezultatai

Miegoti kartu ar atskirai: rezultatai

04. Aug 2009, 00:00

 

Iš visų anksčiau „Mamyčių klube“ publikuotų straipsnių ši tema sulaukė bene daugiausiai jūsų komentarų. Tad nusprendėme apibendrinti visas išsakytas nuomones.

 

Iš daugiau nei keturiasdešimt šia tema pakomentavusių „Mamyčių klubo“ narių ir svečių dvigubai daugiau balsų atidavė už tai, kad tėvai ir vaikai turi miegoti atskirose lovose.

 

Pagrindiniai to argumentai:

 

*tėveliams reikia išsimiegoti

*tėveliams reikia privatumo

*kuo vėliau, tuo sunkiau bus pripratinti vaikiuką miegoti savo lovelėje

*nesaugu kūdikiui.

 

sigugu: „Aš už miegojimą atskirai. Nuo pat pirmų dienų savo dukrytę guldau į jos lovelę. Tenka kartais pas save įsikelti, nes paskutiniu metu naktį pradėjo labai blogai miegoti. Mums – jau 8 mėn. Jei kartais tenka miegoti kartu, būna tiesiog tragedija – neišsimiegu visiškai“.

 

agnesse: „Miegojimas kartu su vaiku – asmeninio gyvenimo neturėjimas. O kaip jūs tada su savo vyrais pamiegate? Aš savo lelių pirmomis dienomis pripratinau miegoti kartu, tai paskui visą savaitę vargau, kol priprato miegoti lovytėje“.

 

angelialia: „Maitinu dukrytę, todėl miegu su ja kartu. Bet suėjus metukams jau guldysiu į lovytę, nes vaikas turi išmokt miegoti vienas. Aišku, kai vaikas serga ar jam baisu – tokiais atvejais jokiu būdu neguldyčiau į jo lovytę“.

 

Tačiau nemažai buvo ir pasisakančiųjų už tai, kad nieko blogo naktį praleisti su savo mažyliu vienoje lovoje.

 

Pagrindiniai to argumentai:

 

*tarp mamos ir kūdikio užsimezga ypatingas ryšys

*patogiau maitinti, tad mama ne taip pavargsta

*ateis laikas – pats mažylis nebenorės kartu miegoti

 

jaldija:„Aš už miegojimą kartu. Todėl, kad vaikutis jausdamas mamą šalia jaučiasi saugus, ir todėl, kad mamytei, kai vaikutis šalia nereikia kelis kartus per naktį keltis prie prabudusio vaikučio. Mažiau pavargsta naktį, tada kitą dieną visi būna linksmesni“.

 

mamitukas777: „Mes su mažiuku taip pat miegam kartu ir nesiskundžiam – mums visai gerai. O kai paaugs – pats nebenorės miegoti su mama“.

 

sway: „Aš tik už miegojimą kartu, kad tik vaikelis jaustųsi kuo saugesnis ir ramesnis! Ateis laikas ir nebeprisišauksi jo į tėvų lovą“.

 

 

Išsakyk ir Tu savo nuomonę!

 

 

 

 

 

30. Dec 2009, 01:11

vajei koks goooorizs 😀 negaliu atsiziureti 😀 😘 pa jums 😀

29. Dec 2009, 22:52

Gražios nuotraukytės 😀

29. Dec 2009, 22:24

aciu labai,jusu taip pat super

29. Dec 2009, 21:58

grazias atzalas turit.

29. Dec 2009, 19:42

evelinaaaa cia jis su sesute ne su mamyte😀 nuostabios nuotraukytes😉

29. Dec 2009, 19:25

jetus koks grozis...................

29. Dec 2009, 18:58

o dabar jau didutis(5men),net Gintare stebisi,koks mazas buvo...

29. Dec 2009, 18:34

koks mielutis 😀

29. Dec 2009, 17:43

Koks gražutėlis😀 Sveikatytės jums ir aukite didučiai ir stipručiai😀

29. Dec 2009, 17:20

Labai gražios, šiltos nuotraukytės 😀 😉 Aukite sveikučiai!! 😉 🌷

19. Dec 2009, 19:15

Mes tai taip pat miegame kartu, ir issimiegam be jokių problemų.

17. Nov 2009, 10:04

as uz miegojima kartu! nesamone, kad pripras, bus sunku atpratint, ateis laikas ir pats nebenors miegot kartu, nores savarankiskumo, o dabar miegojimas kartu sunkumu nesudaro (na, tik lovos platesnes noretusi kad visai seimynai patogiau butu 😀 ), ir vaikas saugiai jauciasi salia mamos, ir man ramiau, nereikia kelinetis nakti maitint. smagu kai kleckas zadina ryte burbuliuodamas ar taip uz nosies griebia, visi miegai islaksto ir diena prasideda puikiai matant vaikucio sypsena 😀 o del privatumo...vaikas vakar uzmiega, laiko teveliams sociai kartu pabut 😉

06. Sep 2009, 11:49

Naktimis miegu kartu su savo suneliu, kadangi tingiu nesioti is lovytes i savo lova priezastis: pati maitinu.

02. Sep 2009, 14:52

Pradzioje menesi dukryte miegojo kartu su manimi. O veliau emiau guldyti i savo lovyte. Ir dukryte ramiai issimiega ir teveliai.Kazkada teko nakti miegot su dukryte, tai ne pailsejau,o pavargau. Bijojau pajudet lovoje, kad nepazadinti maziukes, o ji kaip tycia ta nakti labai jautriai miegojo...

01. Sep 2009, 13:48

mano nuomone reikia miegoti atskirai, nes ir vaikutis pailsi ir teveliai

28. Aug 2009, 15:07

Mano nuomonė tokia: gerai tada kada abu (ir mama ir vaikutis) jaučiasi gerai. Jeigu jiems gera miegoti kartu lai kiega. jeigu mamai arba vaikučiui nepatogu - lai miega atskirai. Nepritariu vaiko auginimui pagal kažkieno nustatytas normas. Tik mama gali jausti kas geriausia jos vaikui. Jeigu vaikas visą naktį blaškosi, virkauja, bet mama nepasiima jo į savo lovą vien dėl to, kad taip rekomenduoja kažkoks vadovėlis..... argi geriau neišsimiegojęs vaikas ir mamytė pikta kaip širšė, nei ramiai išmiegota naktis kartu su savo kūdikiu ?

25. Aug 2009, 15:06

Miegame visi trys- vyras as ir maziausias, kuris jau beje ne toks ir mazas, o pusantru metuku vyras. Jam be galo reikia mamos rankos ir glebio kad gerai miegotu. Lova musu labai plati, tad visi puikiai issimiegame. Su vyraiasiu vaiku,kuriam dabar jau 10m irgi miegojom kartu. Tik gal siek tiek per ilgai😀 iki 7m. po to jau buvo vargo. O su siuo jau susitarem kad miegosim iki kokiu 3m ir ne ilgiau. O po to iskelsim pas broli i kambari i atskira lovyte. Kaip seksis bus matyt, bet kolkas mums gerai kaip yra. Gal del to jog vaikas buvo labai lauktas planuotas mums visai netrukdo jei norime pabuti dviese. Juk tam ir yra vakarai kai sumiega vaikai😀

22. Aug 2009, 20:43

mes su vaikuciu savo miegojom kazkur iki 9men nuo gimimo,Nes budavo neimanoma jo paguldyt i lovyte uz 5min iskarto atsikeldavo,o su laiku kazkaip pabandem jy uzmigus paguldyti i lovyte ir labai gerai pradejo miegoti. 😀 turekit mamytes kantrybes ir viskas bus gerai!😀

19. Aug 2009, 10:12

As manau, kad vaikeliui reiketu miegoti atskirai.. Nes buna visokiausiu atveju, kuomet ivyksta ivairios nelaimes..

13. Aug 2009, 10:24

zinoma vaikuciui gerai miegoti su teveliais jis jauciasi saugesnis, taciau tai savaitiskai pakenkia vyrio ir zmonos gyvenimui...musu mergyte nuo gimimo miega savo lovyteje ir mes tuo labai dziaugiames, kartais buna kad ior pas save pasiguldom, bet problemos paguldyti atgal i lovyte nera, mims jau 1 ir 5men.

1 2 3