Mėgstamiausia veikla su vaiku + knyga "Mama neužsiėmusi"

Mėgstamiausia veikla su vaiku + knyga "Mama neužsiėmusi"

22. Nov 2018, 09:47 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Skaityti knygas, žaisti lauke, statyti lego, fotografuoti, žaisti stalo žaidimus, kutenti vienas kitą, piešti, gaminti valgį, maudytis, pasivaikščioti lauke ir dar daug daug visko, ką veikiate kartu su vaikais. Ačiū.

Na o knyga "Mama užsiėmusi" šįkart atitenka...

Mokytoja ir mama Reičelė nuolat sau žadėjo, kad vieną dieną sulėtins tempą. Kada nors... Tačiau vis reikėdavo atlikti begalę darbų, todėl dažnai vaikams prašant kartu pažaisti jai tekdavo ištarti: „Vėliau, dabar mama užsiėmusi.“

Nuolat apsikrovusi įvairiais darbais ir trikdoma mobiliųjų įrenginių pranešimų, Reičelė prarasdavo tai, kas iš tiesų svarbu, – nuoširdaus bendravimo su šeima ir artimaisiais akimirkas. Vieną dieną ji nusprendė keisti prioritetus.

Šioje knygoje autorė pateikia paprastų ir motyvuojančių būdų, kaip rasti pusiausvyrą technologijų persunktame ir dėl tobulybės pamišusiame pasaulyje. Ji kviečia dažniau padėti į šalį telefoną ir daugiau dėmesio skirti žmonėms, esantiems greta. Pagalvoti, ar iš tiesų visi dienos darbai yra svarbesni nei žaidimai su vaikais ar pokalbis su mylimu sutuoktiniu. Reičelė ragina gyventi šią akimirką, nuoširdžiai ir taip, kaip norite!

Rachel Macy Stafford, nusprendusi keisti savo gyvenimą ir daugiau dėmesio skirti bendravimui su artimaisiais, 2010 m. ėmė rašyti tinklaraštį „Hands Free Mama“. Šiuo metu jį aplanko apie milijoną skaitytojų per mėnesį. 

...o atitenka mamai Irmantaite!

Sveikiname.

floryte floryte 22. Nov 2018, 22:17

Sveikinimai Irmantaitei🌷😀