MAMŲ MUGĖ: mama pardavė daiktų už 1000Lt!

MAMŲ MUGĖ: mama pardavė daiktų už 1000Lt!

23. Aug 2013, 08:18 Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt

"Mamų mugės" dalyvės džiaugiasi ne tik apsipirkusios greitai ir nebrangiai, bet ir puikiai pardavusios pačios. Dalinamės sėkmės istorija, kuomet keturmetės Izabelės ir dvejų metų Nikodemo mama Gustė Pociūtė-Trotienė pardavė nereikalingų daiktų net už 1000 Lt! Ji dalyvavo pavasarį vykusioje mugėje Vilniuje. 

- Kaip sužinojote apie "Mamų mugę"?

- Iš draugės, kuri sėkmingai apsipirko 2012 metais. 

- Kodėl sugalvojote dalyvauti?

- Auginu dukrą ir sūnų, kurie auga, atrodo, ne dienomis, o valandomis. Daug išaugtų drabužėlių prisikaupdavo, geresnius vis draugių vaikams perleisdavom. Kurie tikrai kokybiški, dar ir atgal sugrįždavo kaip nauji. Nemėgstu kaupti, o ir trečio vaikučio kol kas neplanuojame, tad buvo puiki proga atlaisvinti spintas ir antrasoles.

- Kaip atrinkote daiktus kuriuos parduoti? keliavo į mugę, kurie ne, kaip rūšiavote?

- Į mugę keliavo tie daiktai, kuriuos pati pirkčiau. Labiau “pavargusius”atidaviau labdarai mugės metu.

Kiek daiktų pavyko parduoti?

- Apie 60 %, jei gerai prisimenu.

Kitus pasiėmėte ar aukojote?

- Dalį paaukojau, dalį pasiėmiau. Suspaudė širdį žiūrint į neparduotas pirmų mėnesių dukros suknytes (šypteli), net džiaugiuosi, kad jos grįžo. Kai kuriomis namuose jau lėlės sėkmingai aprengtos.

Kiek pinigų uždirbote?

- Virš 1000 Lt.

Jei ne paslaptis - kam juos skyrėte?

- Pirmiausia su vaikais ėjome pirkti knygų. Dalį išleidau vaikų vasaros sezono drabužėliams, o kitą dalį, kaip turbūt ir daugumai mamų, iš piniginės vėjas išpūtė (juokiasi).

Ar tikėjotės tokios sėkmės mugėje?

- Tikrai ne! Jei atvirai, mugei prasidėjus buvo sunku patikėti, kad tai, ką matau kapsint “on-line” yra pinigai už parduotus drabužėlius.

Kodėl manote jums pavyko taip puikiai parduoti?

- Tikriausiai dėl to, kad drabužėliai buvo kokybiškai išlaikyti ir sutapo mano bei juos pirkusių tėvų skonis vaikiškiems drabužiams (kvatoja).

Ar dalyvausite būsimoje rudens mugėje?

- Taip.

Ar pati ką nors pirkote mugėje ar jau planuojate pirkinius būsimoje?

Pavasario-vasaros mugėje pirkau marškinėlių, lietaus striukyčių, batukų ir balerinos triko savo balerinai. Rudens-žiemos mugėj norėčiau vaikams nupirkti žieminius kombinezonus ir šiltai apaut - t.y. rasti tai, dėl ko labiausiai gaila išleisti krūvą pinigų perkant naujus kokybiškus daiktus vienai žiemai.

Ar reikia tokių renginių Lietuvoje?

- Tėvams - be abejo! Vaikiškų prekių parduotuvėms, manau, nelabai (šypsosi).

- Ką patartumėte mamoms, kurios ruošiasi dalyvauti?

- Parduosiančioms - paruoškite drabužėlius taip, kad kiti tėvai norėtų jais aprengti savo vaikus. Būtinai perskaitykit reikalavimus prieš kabindamos ant pakabų bei segdamos etiketes. Ir negailėkite labdarai - yra šeimų, kuriems jie gal išspręs problemą šaltą žiemą ar kokiai nusiminusiai princesei labai pakels ūpą.

Pirksiantiems tėvams patarčiau pasidaryti reikalingų daiktų sąrašą ir kruopščiai išsimatuoti vaikus.

Iki pasimatymo "Mamų mugėje"!

Atlaisvink spintas ir užsidirbk dalyvaudama "Mamų mugėje", kuri vyks rugsėjo 12-14 dienomis Vilniuje, Litexpo ir Kaune, rugsėjo 26-28 dienomis PC "Mega". Registruokis čia musumuges.lt

20130822111740-53278.jpg