Laikas sau

Laikas sau

15. Mar 2023, 22:48 Agnė Frelingė Agnė Frelingė

Apie laiką sau ❤️
Supratau vieną dalyką - jei jo neplanuosi, tai ir neturėsi. Aš toje pačioje barikadų pusėje, kur sergant vaikams, visi planai griūna ir planuok neplanavęs. Bet, o kaip visas likęs gyvenimas? Na tas, kai vaikai neserga. Man atrodo, kartais mamos pačios užsiprogramuoja. Na žinot, nieko nespėju, niekam laiko nėra. Vyras, vaikai, skalbiniai ir taip toliau. Bet ar tikrai taip yra?

Ypač, kai vaikus augina DU žmonės. Du suaugę, vienodas pareigybes šeimos atžvilgiu turintys žmonės. Žinau, kad mamoms spontaniški dalykai jau nelabai įmanomi. Bet o kaip spektakliai, į kuriuos bilietą prieš mėnesį laiko galima nusipirkti? Ar kartą per savaitę suplanuotas pasisėdėjimas kavinėje. O gal pabuvimas bibliotekos skaitykloje?

Būna ir man, kad įsisuku į amžinos buities verpetą, bet karts nuo karto sau primenu, kad reikia daugiau planuotis arba prasmingiau išnaudoti nuobodžias akimirkas. Skaitau tualete, prieš miegą darausi limfodrenažinius veido masažus, migdydama Hadą rašau. Dabar nutariau pradėti lankyti baseiną. Tai iš anksto su vyru aptarėme tinkamas dienas, dar bibliotekoje esu gana dažnas svečias. Ir jau porą mėnesių nebuvau jokiam spektaklyje, o kad jau prisiminiau, pasižiūrėsiu repertuarą :)

O kas jums yra tas laikas sau? Ką veikiat, ar kokius ritualus turit?

floryte floryte 21. Mar 2023, 22:16

Turim ir randam laiko sau😊: ir spektakliai, ir knygos skaitymas, ir vonioj pagulėt, ir su draugais pabendraut. Didžiausi laiko vagys - TV betikslis spoksojimas ir naršymas social tinkluose. Va tam ir reikia nusistatyt ribas, kad visam kitam liktų laiko!😉

Daiva55 Daiva55 17. Mar 2023, 03:32

Sveiki, gavau 25 000 00 € paskolą iš ponios Gabrielos Valeria. Buvau apgautas du kartus, bet Gabrielos Valerijos dėka man paskolino. Esu labai laiminga, galite susisiekti su ja tiesiogiai el. paštu: quick_credits@hotmail.com