Kuo naudingas ženšenis ir guarana Bittner Immuno kapsulėse?

Kuo naudingas ženšenis ir guarana Bittner Immuno kapsulėse?

04. Jul 2010, 09:00

Bittner Immuno – tai unikalios sudėties produktas, kurio vienoje kapsulėje yra: Probiotikai + Multivitaminai + Ženšenis ir Guarana

 

Kuo naudingas ženšenis?


-Kaip rašoma Vikipedijoje, ženšenio sudėtyje yra visas kompleksas veikliųjų medžiagų: eterinių ir kitų aliejų, fermentų, mikroelementų, C ir B grupės vitaminų, fitoestrogenų, cukrų, pektinų, daug krakmolo, ekstrakcinių bei kitų medžiagų.

 

-Pagrindinė ženšenio savybė – tonizuojamasis poveikis. Ženšenis pasižymi antistresinėmis savybėmis, padeda organizmui prisitaikyti ir apsisaugoti nuo nepalankių vidinių bei išorinių veiksnių: didina darbingumą, mažina nuovargį.

 

-Ženšenis veiksmingas neurozės, nemigos metu.

 

-Ženšenis mažina bendrąjį cholesterolio ir trigliceridų kiekį, didina vadinamojo „gerojo“ cholesterolio kiekį ir taip apsaugo nuo aterosklerozės bei trombų susidarymo.


Kas ta guarana?

 

-Guarana - Amazonės kraštuose randamas augalas, kurio lapuose yra didelis kiekis kofeino. Guaranoje dar yra ir kitų kavos sudėtyje randamų medžiagų - teofilino ir teobromino.

 

-Maisto papildai, sudėtyje turintys guaranos ekstrakto, pasižymi energizuojančiu poveikiu, mažina apetitą, trumpą laiką būti vartojami norint sulieknėti. Šį guaranos poveikį lemia sudėtyje esantis kofeinas.

 

 

bitner

Bittner Immuno kapsules rekomenduojama vartoti:

 

-  Stiprinti, išlaikyti ir atstatyti žarnyno mikroflorą

-  Imunitetui didinti

-  Kovai su antibiotikų šalutiniu poveikiu

-  Esant aukštam fiziniam krūviui, stresui organizmo išsekimui.

 

Nuo šiol nebereikia pirkti kelių produktų, kad palaikytumėte savo sveikatą. Vartojant Bittner Immuno, organizmas gauna ne tik du milijardus gerųjų bakterijų, tačiau ir vitaminų, ženšenio ir guaranos, kurie padeda greičiau atsistatyti po ligos bei suteikia energijos nusilpusiam organizmui.

 

Bittner Immuno – viskas vienoje kapsulėje!