Kostiumai, arba kodėl vaikams patinka persirenginėti?

Kostiumai, arba kodėl vaikams patinka persirenginėti?

28. Oct 2021, 11:45 Kristina B. Kristina B.

Ar Jūsų vaikams patinka persirenginėti? Maniškiams tai kažkas tokio. Jei nieko nėra susigalvos kokį savo kostiumą, bet geriausia kad būtų. Tada taip įsijaučia į personažą. Aišku, dar geriau, jei personažas kariauja, kaunasi, boksuojasi ar kaip kitaip aktyviai veikia. Šuniuko kostiumas smagu, bet veikia trumpam. Matyt, būti šuniuku ne taip įdomu kaip, tarkim, superherojumi.

Šįmet norėjau pasidalinti savo geriausiu sumanymu per visą savo tėvystės istoriją. Taigi nuvažiavau į padėvėtų rūbų parduotuvę ir supirkau viską, kas buvo tinkama :D Teišleidau gal 20 eurų, bet kiek džiaugsmo vaikams. Jau kokia savaitė, kai jie vis peržiūri savo kostiumų kolekciją ir išsirenka savo personažus. Beje, spalio 13 yra tarptautinė kostiumo diena. Iš tikrųjų, tai to kostiumo diena (su kaklaraiščiu ir panašiai), bet jei ją perkeltume į spalio paskutinį penktadienį, tai tas kostiumas jau galėtų būti bet koks. Panašiai mūsų mokykla ir padarė. Matydama, kaip nekantriai ir su kokiu entuziazmu mano pradinukas laukia tos dienos, tai labai sveikinu šį sprendimą.

Man pačiai tai keistas atradimas, tikrai neprisimenu, kad vaikystėje būčiau turėjusi tokį pomėgį. Nebuvo man poreikio persirengti princese ar balerina.. gal dėl to, kad nebuvo kostiumo, bet gal tiesiog buvau kitoks vaikas. Tačiau viską pergalvojusi, manau, kad perisrenginėjimai ir kostiumai tikrai duoda naudą asmenybei. Ji išdrąsėja ir išlaisvėja. Nebe taip baisu prisiimti ir išbandyti kitokius vaidmenis, o šiek tiek vaidybos pradmenų reikia visiems. Juk ne veltui roliniai žaidimai yra vieni svarbiausių vaiko raidai. 

Tad kuo būsite šįmet?

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 29. Oct 2021, 21:46

Bet tai kiek gerų kostiumų radot! Šaunu!

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 29. Oct 2021, 21:45

Kaip smagu! Na, tokio pomėgio ir as lyg neturėjau, bet princesės suknia pasidarydavau iš kaldros. Svarbu vaizduotė veikė ?

floryte floryte 28. Oct 2021, 20:36

Maniškė irgi pakvaišus dėl tų kostiumų. Pasakė 2 dienos prieš, kad į mokyklą bus galima pasipuošti helouvyno kostiumu. Paskutinę minutę pralėkiau per pora parduotuvių- nieko neradau. Turim tik kepurę, kaukę. Tai to ir užteks, kad taip prasnaudėm.