Kambariniai augalai: tiesiog padiskutuokime apie juos

Kambariniai augalai: tiesiog padiskutuokime apie juos

26. Mar 2011, 09:00

Jau šeštą kartą - labas rytas! Manau, kiekviena namų šeimininkė gali pasigirti namuose auginamom gėlėm ir visokiais kitais augaliukais. Augalai namams suteikia jaukumo, taip pat tai yra puiki interjero detalė.

 

Tačiau ar mes pirkdami juos visada susimąstome, ar jie kartais nėra nuodingi (tai ypač svarbu, jei turime vaikų)? Ar mūsų namuose yra palankios sąlygos jų augimui?

 

Nežinau kaip jūs, mamytės, bet aš virtuvėje visada vazonėliuose auginu prieskonines žoleles. Mano mėgstamiausios - bazilikai ir krapai. Dabar kaip tik jie ir auga mano virtuvėje. Be to, užvakar pasisodinau keletą čili pipiriukų krūmelių, mama sakė, kad man užaugino vazoninį pomidorą (jie būna maždaug 50 cm aukščio).

 

Na o čia mano kambariniai augalai:

 

Šią difenbachiją teko iškraustyti į vyro darbo kambarį, kadangi jos visos dalys nuodingos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O šitą sukulentą man padovanojo anyta, kai svečiavosi pas mus (tik neatsimenu pavadinimo)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pasidalinkite savo augalų nuotraukomis

Galbūt nežinote, kaip auginti vieną ar kitą augaliuką?

O gal turite kokių nors patarimų šiuo klausimu?

Tiesiog padiskutuokime...

 

Su vyru šiandien važiuojam į Lenkiją apsipirkti. Taigi nedalyvausiu pokalbiuose, nors tikrai labai norėčiau :)

 

                                                                                Nuotaikingos dienos!

 

26. Mar 2011, 16:18

kukurukukū😉

26. Mar 2011, 16:13

gerai 😉

26. Mar 2011, 16:12

pries kelis men. forume buvo tokia temele 😀

26. Mar 2011, 16:11

jauciuosi kaip is dangaus iskritusi 😀 apie ka Jus cia?

26. Mar 2011, 16:01

sveikos merginos. kalbant i tema, tai gelytes turiu tik dvi ir tos pacios baigia nuvysti. Nemoku tikriausiai priziureti. Gal su laiku noreciau ir daugiau geliu namie. Labai patinka orchidejos, fikusai ivairus ir zinoma kaktusai. Turiu tik du "pinigu medzius" parasiau, kabutese, nes jie ne tie tikrieji 😀

26. Mar 2011, 15:57

ji keie slapyvardzius, prisistate kaip seimo nario zmona, rastingumas baisus, jai buvo smalsu isgirst mamyciu nuomoen, ak dovanot 1 m. mergaitei. TAi mamos nuosridziai patarimus dalino, o ji tik pasake, kad jos mergaite turi 4 FP suniukus, belekiek kitoiu zaislu, tai galbut tadarrpasys sulciaspaudes. O po gimtadienio parase, jog gavo dovanu bilietus i dinseilenda, i operos ir baleto teatra ir dar ten kazka. Abydniasuia buvo, kad sulciaspaudes visgi negavo 😃

26. Mar 2011, 15:57

nu ka pliurpiat mamkos? 😉

26. Mar 2011, 15:52

flatron istrigo slapyvardis, forume temele buvo- ka dovanu prasyt 1 m vaikui. 😀

26. Mar 2011, 15:51

na mano sveciai jau kieme...begu

26. Mar 2011, 15:50

o as is karto kazkodel prisiminiau "seimo nario" zmona 😀

26. Mar 2011, 15:49

gal reikia o gal reikia kuo daugiau tokiu daigtu prekybai

26. Mar 2011, 15:48

Šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje šiandien švenčia Žemės valandą. Visi akcijos dalyviai vienu metu 60-iai minučių užgesina šviesas ir leidžia Žemei atsikvėpti.Organizatoriai visame pasaulyje prašo išjungti visas šviesas šiandien, šeštadienį nuo 20.30 iki 21.30 val. Žemės valandos renginys Vilniuje simboliškai bus paminėtas Katedros aikštėje. Renginio pradžia 20 val.

26. Mar 2011, 15:47

einu rengt maziaus, vaziuosim iki kapiniu. Oras nelabai koks...

26. Mar 2011, 15:46

ne nesinusitas cia,is slogos eina i ausis i akis,kai uzsidelsia,dary prie akiu lataku masaziukus ir ramnneliu kompresa dek kai miegos,uzdegima nuiima

26. Mar 2011, 15:43

sveika, nu gal ne, girdejau, kad toks virusiukas siaucia- sloga+ akyciu puliavimas.

26. Mar 2011, 15:37

man ir ne rimtai atrodo ji su tais prasymais. Vien kalbant apie loevel- kad ir kaip medine sulauzytumei, visad imanoma susitaisyt.

26. Mar 2011, 15:36

nezinau ar gerai padarem, bet nukirpom visas sakas, nes jau sviro, buvo iki lubu, nebegraziai jau atrode, nors sakos ir veslios... Bet klausimas, kada ataugins naujas.

26. Mar 2011, 15:24

nu va ,manau tikrai ta kur praso rubeliu,lovytes melage,kai pakl..kodel nensuipirko is simokos,tai sako pirko,bet dukra tiek sokinejo,kad sulaze,o kiek pamenu sake 7 men jai..ir dar vel nauju temu kitu niku prikurus

26. Mar 2011, 13:53

sveikos mamytės,jungiuosi ir aš prie jūsų į kompaniją 😀 oodetaa,o jūsų gėlytės tikrasis pavadinimas vandeninė raivė,jos priežiūra nėra sunki nuo pavasario iki žiemos palaikyti vienodą drėgmę,žiemą laistyti mažiau aplinka turėtu būti šviesi,nes nuo tamsos gali pradėti mesti lapus.

26. Mar 2011, 13:52

Žiūriu mažiausiai trijų rūšių gėlės vadinamos pinigų medžiais. Taip žmonės trokšta tų pinigų 😀

1 ... 5 6 7 8 9 10